Najbardziej pożądane prezenty ślubne

Najbardziej pożądane prezenty ślubne

Wedding consultant No Comment
prezenty ślubne przed ślubem przygotowania do ślubu

8a9841bd338239383cdd10dcabc0eca9

Prezenty ślubne to temat, który potrafi spędzić sen z powiek. Z ich wyborem nie piwno być żadnego problemu, a jednak… Sytuacji nie ułatwiają Młodzi, którzy posiedli już niemal wszystko. Przecież nie podarujemy im kolejnego żelazka czy kompletu pościeli. Oczywiście prezenty klasyczne, a więc związane z wyposażeniem domu wciąż należą do najbardziej popularnych i pożądanych, aczkolwiek przed ich zakupem lepiej jest skonsultować się z Młodymi i podpytać czy aby nie posiadają już gadżetu, który sobie upatrzyliśmy. Na pewno jest jeszcze coś, czego Młodzi nie posiedli, a co przydałoby im się na nowej, wspólnej drodze życia. Poniżej znajdziecie listę moich prezentowych „must have”. Może akurat któraś przypadnie wam do gusty 🙂 

1. Szybkowar

Szybkowar Philipiak (źródło: www.philipiaknaczynia.pl)

Szybkowar Philipiak (źródło: www.philipiaknaczynia.pl)

O szybkowarach zwykło się mawiać, że są to garnki dla zapracowanych. A któż z nas nie jest dziś zabiegany i zapracowany? Szybkowar to obecnie jedno z najbardziej chcianych, a nawet i pożądanych naczyń kuchennych. Na pewno warto posiadać go w swojej kuchni, gdyż z jego pomocą w zaledwie kilka minut można wyczarować super dania na obiad lub kolację. Można w nim nie tylko gotować w sposób tradycyjny, ale także dusić, smażyć i pichcić na parze. Naczynie jest szczególnie przydatne do przygotowywania potraw wymagających długiego czasu gotowania. Tego typu prezent na pewno spodoba się Młodym, a zwłaszcza Młodej. Pozwoli zadbać o zdrową dietę, bez konieczności stania godzinami przy garnkach.

2. Grill elektryczny

Ponoć dania z grilla są nie tylko smaczne, ale także zdrowe. Model elektryczny z powodzeniem zastąpi ten węglowy i genialnie spisze się w zaciszu domowych pieleszy. Dzięki temu, że nie dymi można z niego korzystać zarówno we własnej kuchni, jak i na balkonie, bez obaw, że sąsiedzi zadzwonią po straż miejską. Taki prezent na pewno przyda się Młodym, zwłaszcza gdy będą chcieli zaprosić znajomych na kolację przy dobrym winku.

3. Robot sprzątający

Dużym udogodnieniem w codziennym życiu Młodych będzie także automatyczny robot sprzątający. Doskonale sprawdzi się on w codziennym odkurzaniu, a nawet i myciu podłóg. Tego typu prezent pozwoli zadbać o porządek, a jednocześnie zapewni Młodej Parze odrobinę wytchnienia i wolnego.

Chłodziarka do wina (źródło: pinterest)

Chłodziarka do wina (źródło: pinterest)

4. Chłodziarka do wina

Prezent z nieco wyższej półki, ale jakże przydatny, zwłaszcza miłośnikom dobrych trunków. Tego typu urządzenie zapewni winom odpowiednią temperaturę przechowywania, a także właściwą wilgotność powietrza.

5. Przenośny projektor

Miłośnikom kina warto podarować projektor, dzięki któremu będą mogli stworzyć we własnym salonie profesjonalną salę kinową. Przyznacie, że jest to genialne rozwiązanie na długie jesienne i zimowe wieczory? Duża mobilność tego typu urządzenia sprawi, że Młodzi będą mogli korzystać z niego nie tylko we własnym domu. Śmiało będą mogli zabrać go gdziekolwiek zechcą: do ogrodu lub na imprezę do znajomych.

Zostaw komentarz