zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne – jak powinna wyglądać treść, a także kiedy i jak je wręczać

Wedding consultant No Comments

Pinterest

Pinterest

Nie jest tajemnicą, że jednym z ważniejszych elementów w przygotowaniach ślubnych są zaproszenia. Poza tym, że graficznie powinny współgrać z charakterem młodej pary, jak również klimatem wydarzenia, powinny także odpowiednio brzmieć i zostać właściwie wręczone w stosownym czasie. Co to oznacza? Wbrew pozorom wybór zaproszeń jest kwestią najłatwiejszą. O wiele więcej problemów sprawiają informacje, jakie powinna znaleźć się w takim zaproszeniu oraz forma doręczenia zaproszenia.

Oryginalne i zabawne zaproszenia ślubne Andrzeja Tylkowskiego

admin One comment

Zabawne zaproszenie ślubne może być zwiastunem wyjątkowo udanego przyjęcia. Jeżeli szukamy czegoś interesującego, niekonwencjonalnego i trochę z przymrużeniem oka, przyjrzyjmy się pracom Andrzeja Tylkowskiego dla wydawnictwa Ilustris. Wśród nich jest bardzo ciekawa seria zaproszeń ślubnych, narysowana charakterystyczną dla tego artysty kreską.

zaproszenia ślubne Andrzeja Tylkowskiego

zaproszenia ślubne Andrzeja Tylkowskiego (źródło: ilustris.pl)

Zaproszenie ślubne z kokardą – skromne i proste

admin No Comments

Każda Młoda Para w przygotowaniach do ślubu wykazuje się ogromną dbałością o szczegóły. Wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego wzoru zaproszenia ślubnego, które przekaże radosną nowinę rodzinie i przyjaciołom. Nowożeńcy mają dziś do wyboru całą gamę materiałów, rodzajów papieru i technik drukarskich. Są jednak tacy, którzy decydują się na skromną formę zaproszeń, skupiając się na przekazie. Może ta propozycja przypadnie im do gustu?

Zaproszenia ślubne

admin No Comments

Zaproszenie na ślub to temat, który zabiera narzeczonym sporo czasu. Po ustaleniu listy gości przychodzi dylemat: na jakie zaproszenia się zdecydować? Możliwości jest naprawdę bardzo dużo. Warto zejść z utartej drogi i wybrać ciekawe zaproszenia, które będą oryginalne i niecodzienne.