Zaproszenie ślubne z kokardą – skromne i proste

Zaproszenie ślubne z kokardą – skromne i proste

admin No Comment
zaproszenia ślubne

Każda Młoda Para w przygotowaniach do ślubu wykazuje się ogromną dbałością o szczegóły. Wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego wzoru zaproszenia ślubnego, które przekaże radosną nowinę rodzinie i przyjaciołom. Nowożeńcy mają dziś do wyboru całą gamę materiałów, rodzajów papieru i technik drukarskich. Są jednak tacy, którzy decydują się na skromną formę zaproszeń, skupiając się na przekazie. Może ta propozycja przypadnie im do gustu?

Zaproszenie na ślub powinno w pierwszej kolejności zachwycić formą, a w drugiej bezbłędnie przekazać dane teleadresowe jednego lub dwóch miejsc. Ten model spełni oba zadania.

Zaproszenie ślubne

http://www.zjakzaproszenia.pl/

Okładka jest zrobiona ze ślicznego papieru i przewiązana niebanalną kokardką. Po otwarciu jest wystarczająco dużo miejsca, żeby zamieścić treść czcionką wystarczająco dużą i dla niedowidzącej babci, i dla gości, którzy nie mogą uwierzyć własnym oczom. Nie zabraknie go też na odrobinę poezji okolicznościowej.

Na stronie internetowej sklepu można znaleźć wiele kolorów papieru i tasiemek, z których każdy może zaprojektować własne zaproszenie.

Zostaw komentarz