Najgorętsze trendy ślubne, którym warto się poddać – cz. 2

trendy ślubne - stylizacja w stylu boho, ceremonia i wesele na świeżym powietrzu oraz kwiaty we włosach
źródło: www.pinterest.com

W jednym z ostatnich postów pisałam Wam o trendach ślubnych na nowy sezon. Dziś wrócę do tematu i omówimy trendy ślubne związane ze stylizacją Panny Młodej. Zaskoczenia dużego nie będzie, bo tak jak w dekoracji sal i przestrzeni ślubnych, tak i w stylizacji Młodej najważniejszy będzie blask i błysk. Do łask wracają też wianki na głowę, które coraz śmielej i coraz częściej wypierają klasyczne welony. I co ciekawe – pasują każdej z nas!

Kwiaty we włosach potargał wiatr

Wianek zamiast welonu to trend zaczerpnięty z zeszłego roku. Panny Młode pokochały go tak bardzo, że i w tym sezonie zajmuje dość silną pozycję. Oczywiście najmodniejsze są wianki wykonane z żywych kwiatów. W zależności od stylu sukni ślubnej, można zdecydować się na wianek z kwiatów polnych lub kupnych. Idealnie nadają się do tego róże i gerbery. Uwaga! Wianek powinien być również dopasowany do fryzury Młodej. Moje drogie Panny Młode pamiętajcie, że wybierając wianek dla siebie warto poradzić się kogoś, kto ma doświadczenie i potrafi rzetelnie doradzić, jaki wianek jest dla Was najlepszy.

panna młoda odziana w trendy ślubne, koronkowa kreacja w stylu boho i kwiatowy wianek na głowie
źródło: www.pinterest.com
trendy ślubne - wianek z polnych kwiatów w tym z kwiatów koniczyny i koronkowa bez pleców suknia ślubna w stylu boho
źródło: www.pinterest.com
panna młoda w stylizacji wpasowanej w aktualne trendy - delikatna suknia ślubna w stylu boho, upięte włosy udekorowane kwiatowym wiankiem, naturalny makeup
źródło: www.pinterest.com
trendy ślubne - zdjęcie upięcia ślubnego udekorowanego polnymi kwiatami
źródło: www.pinterest.com

 Metaliczny blask i błysk

Na liście gorących trendów ślubnych wysoką pozycję zajmuje metaliczny blask. Kolory metaliczne w różnych barwach złoto, srebro, miedź, platyna cieszą się ogromną popularnością i w każdą ślubną stylizację wnoszą dużo świeżości i luksusu. Mnie osobiście metalik kojarzy się z Hollywoodzkim blaskiem. Zatem jeśli chcecie, aby Wasz ślub był trendy, glamour i rodem z Hollywood, nie możecie zapomnieć o włączeniu metalicznych barw jako koloru/ tematu przewodniego Waszego wesela. Metalik może wystąpić jako element sukni ślubnej. Metaliczne mogą być buty Panny Młodej. Srebrne szpileczki genialnie dopełnią stylizację i sprawią, że ta będzie wyglądała na jeszcze bogatszą. Uwaga! Metalik może też wystąpić jako dekoracja głowy. Jakiś metaliczny element może znaleźć się we wianku Panny Młodej lub być częścią welonu.

trendy ślubne - zamiast kwiatów towarzyszących stylowi boho panna młoda ma metaliczną opaskę z perłami we włosach
źródło: www.pinterest.com
trendy ślubne - biżuteria we włosach w stylu boho
źródło: www.pinterest.com
trendy ślubne - metaliczne dodatki kreacji ślubnej, szpilki w kolorze różowego złota
źródło: www.pinterest.com

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *