Pomysł na… prezent ślubny

pinterest
pinterest

Ślub jest nie tylko ważnym wydarzeniem i podniosłą chwilą dla Państwa Młodych, ale także ich bliskich, którzy razem z nimi chcą dzielić radość i szczęście. Jednym z najważniejszych elementów dnia zaślubin jest prezent, jakim obdarujemy Nowożeńców. Biorąc pod uwagę fakt, że uroczystość jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju, prezent powinien być równie wyjątkowy i zachwycający.

Niestety… bardzo często wybór podarunku jest nie lada wyzwaniem. Nie wiem jak wy, ale ja miewam w tej kwestii niemałe problemy. Zazwyczaj chcę uciec od nudy i sztampy i podarować Młodym coś, co będzie tylko dla nich i sprawi im ogromną przyjemność i co na pewno nie będzie kolejnym kompletem pościeli, ręczników, czy garnków do gotowania.

Oczywiście na prezent ślubny najłatwiej jest podarować kopertę z odpowiednią sumą pieniędzy, ale czy nie byłoby milej podarować coś, co zadziwi, wywoła uśmiech na twarzach Młodych lub wywoła przyspieszone bicie serca? Czy nie warto byłoby podarować coś, o czym Młodzi marzyli od dawna, ale na co nie mogli sobie pozwolić ze względów finansowych? Nie sugeruję w tym miejscu wykupywania jakiejś drogiej wycieczki, czy zakupu samochodu. Jest wiele innych ciekawych pomysłów, które na pewno sprawią Młodym przyjemność. Ręczniki i wyposażenie mieszkania zostawcie rodzicom i dziadkom. Sami wybierzcie coś bardziej kreatywnego i szalonego, jak np. paintball dla dwojga, wyprawa off-roadowa, lot balonem, wspinaczka na ściance dla dwojga, ekskluzywna degustacja win dla dwojga lub kurs sushi, o ile Młoda Para gustuje w tego typu kuchni.

Myślę, że genialnym pomysłem na prezent ślubny będzie także weekend dla dwojga z lotem paralotnią, czy skokiem spadochronowym. Uwierzcie mi, takiego prezentu Młodzi nigdy nie zapomną. Będzie on cudowną wymówką do wspólnych wspomnień.

A co powiecie na taki prezent, jak nauka masażu dla dwojga lub warsztaty kulinarne? Czy może być coś bardziej przydatnego, a jednocześnie pełnego wrażeń? Zdecydowanie nie!

Sami widzicie, że możliwości na prezent ślubny jest naprawdę wiele. Zachęcam was do odwiedzenia strony katalogmarzen.pl, na której to znajdziecie inspirujące i intrygujące pomysły na prezenty ślubne i nie tylko. W sekrecie wam powiem, że ta strona nie raz już uratowała mnie z opresji. Jestem przekonana, że wasi przyjaciele i znajomi, podobnie z resztą jak moi, będą wniebowzięci otrzymując jeden z takich nietuzinkowych prezentów.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *