Idziemy na swoje!

Stacja Kazimierz - mieszkania na sprzedaż w Warszawie (źródło: www.polnord.pl)
Stacja Kazimierz – mieszkania na sprzedaż w Warszawie (źródło: www.polnord.pl)

Zakup mieszkania to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Mam wrażenie, że zaraz po ślubie, to jeden z poważniejszych kroków, jakie przychodzi nam podjąć. Nie tak dawno temu pisałam Wam o możliwości zakupu mieszkania na warszawskim Wilanowie. Dziś znów wracam do tematu, bo pojawiła się nowa – szalenie ciekawa propozycja obejmująca mieszkania na sprzedaż w Warszawie. Co Wy na to?

Mieszkania na sprzedaż w Warszawie

Oferta, która zainteresowała mnie i mam wrażenie, że i Wam przypadnie do gustu to wyjątkowy projekt mieszkaniowy, który powstaje na warszawskiej Woli. W pierwszym, oddanym już do użytkowania etapie dostępnych jest kilka mieszkań i lokali usługowych. W ofercie znajdują się również atrakcyjne mieszkania z drugiego, budowanego obecnie etapu z terminem odbioru w 2017 roku.

Dlaczego warto przyjrzeć się akurat tej ofercie? Jeśli mieszkacie w Warszawie to wiecie, że rozbudowa metra i wybudowanie II linii metra sprawiło, że Wola to dziś najlepsza miejscówka w całej północno-zachodniej Warszawie. Samo osiedle, które nosi wdzięczną nazwę Stacja Kazimierz jest dobrze skomunikowane z kluczowymi dzielnicami miasta, a jednocześnie doskonale odizolowane od hałasu głównych ulic. Dojazd do centrum Warszawy komunikacją miejską zajmuje tylko 15 minut, dojazd samochodem zaledwie 5–7 minut. W odległości 300 m od osiedla kursują cztery linie tramwajowe oraz aż dziewięć autobusowych. Chyba nic więcej do szczęścia nie jest nam potrzebne, prawda?

źródło: www.polnord.pl
źródło: www.polnord.pl

Dobra inwestycja na przyszłość

Mieszkania na sprzedaż w Warszawie to doskonały kapitał w przyszłość. Bo przecież nikt z nas nie chce mieszkać po ślubie z teściami. Nawet jeśli są cudowni, kochani i bardzo pomocni, to jednak co swoje gniazdko – to swoje gniazdko. W ofercie, o której tu mowa znajdziecie nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo. W zależności od potrzeb życiowych, a przede wszystkim możliwości finansowych, możecie zdecydować się na zakup mieszkania o dużym lub nieco mniejszym metrażu. Do wyboru są bowiem 2 i 3 pokojowe mieszkania o powierzchni od 40 do 90 m2.

Mieszkania dla wymagających

Mieszkania na sprzedaż w Warszawie (sprawdź) na osiedlu Stacja Kazimierz na Woli to oferta dla najbardziej wymagających. Przede wszystkim to oferta dla osób, które cenią wygodę i bezpieczeństwo. Każde z oferowanych mieszkań posiada widne kuchnie i bardzo ustawne salony. Niektóre z mieszkań posiadają balkony, inne – tarasy. Do niektórych przynależą też urocze ogródki – w sam raz dla rodzin z dziećmi. Dużą zaletą mieszkań z tej inwestycji są wideo domofony oraz całodobowa ochrona.

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *