Jaki prezent kupić Młodej Parze? Oto kilka pomysłów

pinterest
pinterest

Z prezentami ślubnymi bywa tak, że niby mamy na nie sto różnych pomysłów, ale nigdy do końca nie wiemy, co tak naprawdę podarować. Pewne jest to, że prezent powinien być niebanalny, interesujący, ładny i przydatny jednocześnie. Dla Młodej Pary najlepszy będzie podarunek, który wykorzystają we wspólnym gniazdku, lub będzie pamiątką na całe życie. Oczywiście zanim zdecydujecie się na coś konkretnego, dobrze jest wcześniej zorientować się czego najbardziej potrzebują Młodzi, lub o czym namiętnie marzą. Poniżej znajdziecie kilka sprawdzonych pomysłów na prezenty ślubne. 

Po pierwsze – pieniądze

Gotówka w kopercie to wbrew pozorom bardzo praktyczny prezent. Owszem, wręczenie gołej koperty wygląda mało romantycznie, jednakże z takiego podarunku najbardziej cieszą się Młodzi. Dzięki podarowanym pieniądzom mogą podreperować nadszarpnięty budżet, kupić to, czego najbardziej potrzebują lub spełnić marzenia, np. o podróży poślubnej. Pamiętajcie, że kwota w kopercie wcale nie musi być zawrotna. Ważne, by była dana prosto z serca.

Grawerowane kieliszki (źródło: pinterest)
Grawerowane kieliszki (źródło: pinterest)

Po drugie – wyroby ze szkła

Szklane wyroby to świetny pomysł na elegancki, funkcjonalny i ponadczasowy prezent. Można pokusić się o stwierdzenie, że szkło to pamiątka na całe życie. Na pewno nigdy nie jest go za dużo. Zawsze przyda się czy to w kuchni, sypialni, czy w salonie. Genialnym pomysłem są wytworne kieliszki do wina z osobistym grawerem. Zamiast kieliszków do wina, fajnie sprawdzą się też szklanki do whisky lub kieliszki do Martini. Wszystko zależy od tego, w czym lubują się Młodzi.

Po trzecie – zastawa stołowa

Wydaje się wam, że zastawa stołowa jest prezentem banalnym i mało oryginalnym? Nic bardziej mylnego. W dzisiejszych czasach mało kto daje tego typu prezenty, a przecież Młodzi muszą jakoś wyposażyć swoje własne cztery kąty. Pamiętajcie, że talerzy, sztućców, czy filiżanek nigdy nie jest za dużo, podobnie z resztą, jak wspomnianego wcześniej szkła. Zamiast jednak pierwszej lepszej zastawy, wybierzcie coś ze smakiem, co doskonale wpisze się w gusta Młodych i pozwoli na stylowe wyposażenie kuchni

Philipiak garnki (źródło: www.philipiaksalony.pl)
Philipiak garnki (źródło: www.philipiaksalony.pl)

Po czwarte – zestaw garnków

Ekskluzywny zestaw garnków, na przykład wysokiej klasy garnki Philipiak to prezent trafiony w samą dziesiątkę! Młodych, którzy dopiero są na przysłowiowym starcie zazwyczaj nie stać na taki prezent, a w kuchni jest on jak najbardziej pożądany i mile widziany. Naprawdę dobre garnki są obecnie czymś na wagę złota. Szczególnie w czasach, kiedy zdrowy styl życia jest numerem jeden, kiedy gotowanie na parze jest modniejsze, niż cokolwiek innego, takie garnki są cenniejsze, niż złoto. Wspomniane wcześniej przeze mnie garnki Philipiak stworzone są przez designerów i prezentują najwyższej klasy włoskie wzornictwo. Cóż jeszcze można o nich powiedzieć? Na pewno są najpiękniejszą ozdobą kuchni, a jednocześnie najdoskonalszym wstępem do zdrowego odżywiania. W zależności od preferencji Młodej Pary, możecie wybrać specjalne garnki do gotowania na parze lub w systemie wieżowym.

Po piąte – zestaw do wina

Jeśli Młodzi są amatorami wina, można obdarować ich jakimś fajnym, eleganckim i wyszukanym zestawem do wina. Z pewnością przyda się on w trakcie romantycznych kolacji tylko we dwoje, jak również podczas wspólnych spotkań z przyjaciółmi. Zestaw z najwyższej półki powinien składać się z korkociągu, termometru do mierzenia temperatury trunku, zatyczki do butelki oraz lejka do nalewania wina. Zamiast całego zestawu, możecie podarować coś mniej zobowiązującego. Dobrym pomysłem będzie elektroniczny korkociąg.

Podróż poślubna (źródło: pinterest)
Podróż poślubna (źródło: pinterest)

Po szóste – podróż poślubna

Taki prezent to prawdziwy luksus dla Młodych. Rzadko kiedy Młoda Para po zorganizowaniu wesela, może sobie pozwolić na taką przyjemność. Chcąc sprawić Młodym maksimum przyjemności, warto złożyć się w kilka osób i wykupić wycieczkę do egzotycznego miejsca. W zależności od możliwości, możecie podarować Młodej Parze tygodniową podróż lub długi weekend. Gwarantuję wam, że będą zachwyceni!

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *