Oryginalny pomysł na prezent weselny

Wesele – noc dylematów. Ani nie wiadomo, w co się ubrać, ani co sprezentować młodej parze. Tylko niektórzy są tak litościwi dla zaproszonych gości, że zamieszczają w zaproszeniu delikatną sugestię na temat swoich planów remontowych lub podróżniczych. Są tacy, którzy proszą, żeby prezent zmieścił się w kopercie. Czasami też wiadomo z góry, czy przyszli małżonkowie dysponują metrażem do ustawiania w szeregu zbędnych wazonów i rzeźb, czy niekoniecznie.

ręcznie malowane kieliszki

Source: google.com via Holly on Pinterest

 

Co zrobić, kiedy jednak brakuje pomysłów na prezent ślubny? Kwestia wyższości wielkiego pudła nad grubą kopertą może spędzić sen z powiek…

A może by tak sprawić młodym zniszczalny, użyteczny prezent spersonalizowany? Już wyjaśniam:) Na przykład ze szkła. Użyteczny musi być po to, żeby miał szanse się stłuc. Ładna szklanka lub cukierniczka. Nie wazon, nie ramka! Spersonalizowany –  tak, żeby było wiadomo od kogo dla kogo, i że gość się wysilił, postarał, zamiast iść do supermarketu. Grawerowana cukiernica. Malowane kieliszki. Jak się jednak spodobają i nie zostaną przypadkowo strącone na podłogę, połączą was i ich na długie lata.

 

ręcznie malowane kieliszki do wina

Source: wanelo.com via Holly on Pinterest

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *