Praktyczne prezenty ślubne

praktyczne prezenty ślubne

W dzisiejszym poście znów zajmiemy się tematem prezentów ślubnych. Jak wiadomo wszem i wobec, potrafią one spędzić sen z powiek. W dzisiejszych czasach mile widziane są prezenty nieoczywiste, takie, które zaskakują. Są jednak pary, które w dalszym ciągu lubią dostać coś praktycznego, zwłaszcza, jeśli dopiero są w trakcie urządzania się.

Wybierając praktyczne prezenty ślubne, dobrze jest podpytać młodych, co chcieliby dostać. W ten sposób unikniemy wpadki. Jeśli jednak nie dostaniemy takowej odpowiedzi, warto pokierować się własnym instynktem i kupić coś, co nie będzie zbędne i banalne, jak chociażby żelazko czy blender. Takie gadżety posiada każdy, bez względu na to, czy jest na początku nowej drogi życiowej, czy nie.

Specjalnie dla Was przygotowałam listę kilku prezentów z kategorii tych użytecznych, z których każda para młoda będzie zadowolona.

Elektryczny grill

To świetny gadżet, który każdy z nas powinien posiadać w swoim domu. W przeciwieństwie do wersji węglowej, można go używać nie tylko w ogrodzie, ale także na balkonie lub tarasie. Elektryczny grill to doskonały prezent dla młodych, którzy chętnie zapraszają gości lub dbają o zdrowie odżywiania się. Taki niepozorny z wyglądu grill pozwoli przyszłej żonie przygotowywać potrawy lekkie i pozbawione nadmiaru tłuszczu. Mąż będzie zachwycony!

Zestaw pościeli

Moja mama zawsze powtarzała, że pościeli nigdy za wiele. Dlatego też zakup jakiegoś eleganckiego kompletu także będzie strzałem w dziesiątkę. Kupując pościel, postarajcie się wybrać tą nie z supermarketu. Niech młodzi widzą, że się postaraliście. Taka pościel podarowana w prezencie powinna być ładna, a do tego wykonana z dobrej jakości materiałów. Na pewno warto postawić na pościel z naturalnych materiałów. W grę wchodzi bawełna, wełna i jedwab. Jeśli chodzi o kolorystykę, to należy postawić na kolory neutralne, które sprawdzą się w każdej sypialni. Klasyka nigdy nie wychodzi z mody!

Zestaw ręczników

Z ręcznikami jest jak z pościelą. Nigdy ich za wiele. Zapakowane w eleganckie pudło, będą stanowić naprawdę fajny prezent ślubny. Najlepiej wybrać ręczniki wykonane z naturalnych materiałów (np. z bawełny, bambusa). Możemy kupić kilka małych ręczników do rąk i twarzy oraz dwa duże ręczniki do wycierania całego ciała.

Gadżety kuchenne

Aby umożliwić świeżo upieczonej żonie zaistnienie w swojej nowej kuchni, z okazji ślubu możemy podarować młodym zestaw praktycznych przyborów kuchennych. Garnki, patelnie, naczynia żaroodporne, noże, tace, kawiarki… Wybór jest naprawdę ogromny. A jak wiadomo, takie gadżety na pewno się przydadzą i to nie raz.

Odkurzacze bezworkowe

Kolejną propozycją na fajny i praktyczny prezent ślubny jest odkurzacz. W końcu każdy z nas powinien mieć go w swoim domu. Chcąc wybrać taki prezent, warto pokusić się o ciche odkurzacze. Świetną opcją są odkurzacze bezworkowe – nowoczesne i szalenie wygodne w codziennym użytkowaniu (sprawdź). Odkurzacze bezworkowe mają nie tylko ekonomiczną przewagę nad tymi tradycyjnymi. Fakt, że nie trzeba kupować worków i co ważniejsze – pamiętać o ich wymianie, już sam w sobie jest ważny. Ponadto, odkurzacze bezworkowe posiadają wygodny pojemnik, który można opróżniać po każdym sprzątaniu i wymyć go wodą. Śmieci (często gnijące) nie muszą stać w urządzaniu i czekać aż zapełni się worek. Taki prezent na pewno ucieszy przyszłą panią domu.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *