Ile kosztuje dekoracja sali weselnej?

ozdoby stołu weselnego

Organizacja ślubu i wesela to dla Pary Młodej oraz jej najbliższych ekscytujące wyzwanie. Trzeba zadbać o wiele spraw, tak, by dzień ten był najpiękniejszy i niezapomniany. Jedną z kwestii, o które warto zadbać zawczasu jest dekoracja Sali weselnej, zwłaszcza jeśli wykonujemy ją samodzielnie. Ile kosztuje wykonanie takiej dekoracji? Jakie elementy dekoracyjne wybrać, aby sala weselna wyglądała elegancko, uroczyście, ale i nowocześnie? I co najważniejsze, gdzie kupić dekoracje weselne w przystępnej cenie i wysokiej jakości?

Dekoracje weselne – co jest modne w tym sezonie?

Każdego roku urządzaniu ślubu i wesela towarzyszą pewne trendy, które decydują o nie tylko o tym, jak będzie wyglądać Para Młoda w tym wyjątkowym dniu, ale także w jaki sposób udekorować salę weselną. Wesele nie jest zwykłym rodzinnym przyjęciem – to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, dlatego przystrojenie Sali powinno jednoznacznie wskazywać, w jakim celu się spotkaliśmy.

Dekoracja Sali weselnej powinna też współgrać stylistycznie z całą otoczką związaną z organizacją ślubu – począwszy od grafiki zaproszeń, przez kolorystykę dominującą w ubiorze Pary Młodej czy bukiecie Panny Młodej, aż po przystrojenie samochodu ślubnego. Stworzenie spójnej całości aranżacyjnej wymaga sporo wysiłku. Efekt może jednak przejść najśmielsze oczekiwania.

Do najmodniejszych dekoracji weselnych w ostatnich latach zaliczamy przede wszystkim spersonalizowane ozdoby, na przykład napisy ślubne, koła na ścianę znajdujące się za Młodą Parą, napisy i ozdoby na stoły, winietki i numerki na stół oraz toppery na tort weselny. Wszystkie te elementy znajdziecie w sklepie internetowym z dekoracjami Lovelythings.

Napisy ślubne, numerki na stół, ozdobne koła z napisami…

Napisy ślubne to jeden z ważniejszych elementów dekoracji Sali weselnej. Można je umieścić na stołach lub na ścianach. W ten elegancki, ale i praktyczny sposób odróżnimy stół Pary Młodej, stoły najbliższej i dalszej rodziny, jak i znajomych zaproszonych na wesele. Dodatkowe umieszczenie numerków i winietek z nazwiskami Gości obok talerzy pozwoli uniknąć chaosu przy zajmowaniu miejsc na początku przyjęcia. Jednocześnie stanowią one nienachalną dekorację weselną.

Koła z napisami wieszane na ścianie za Parą Młodą to gustowny sposób na wyróżnienie tych dwojga osób, którzy bez wątpienia są w tym dniu najważniejsi. Mogą one zawierać imiona Pary Młodej, datę ślubu i ozdobne, romantyczne motywy, np. dekoracyjny motyw przewodni przewijający się na zaproszeniach, winietkach i innych ozdobach weselnych.

napis love na stół weselny

Czym są toppery na tort i jak ich używać?

Szczególnie popularną ozdobą weselną są toppery. To określenie na wszelkiego rodzaju ozdoby znajdujące się na torcie. Co ciekawe, napisy na tort to ozdoby znane już w latach 50. XX wieku. Początkowo torty ozdabiano żywymi kwiatami i dekoracjami z jadalnych mas. Dzisiaj toppery przybierają kształt ozdób wykonanych ze sklejki lub pleksi, z drewnianym pikiem do wbijania, które można szybko umieścić na wierzchołku tortu lub po jego bokach, bez obawy o zniszczenie konstrukcji tortu.

Toppery to dekoracje spersonalizowane, wykonywane na specjalne zamówienie. A to oznacza, że mogą przybrać dokładnie taką formę, jaką chcemy. Możemy na nim umieścić podobiznę Pary Młodej, imiona bądź nazwisko świeżo upieczonych Małżonków, datę ślubu czy jeszcze inne napisy.

Podobnie jak inne ozdoby weselne, mogą być wykonane w takim samym stylu i kolorystyce, dzięki czemu będą tworzyć jedną, spójną całość. Idealnie pasują do każdego rodzaju tortu i aranżacji Sali weselnej.

Sklep LovelyThings – zapraszamy do zakupów!

Sklep z dekoracjami LovelyThings oferuje wszystkie wymienione tu dekoracje weselne w przystępnej cenie oraz wykonane starannie, z materiałów najwyższej jakości. Z nami przystroisz salę weselną niewielkim kosztem, ale w sposób efektowny i nowoczesny. Z przyjemnością zrealizujemy każdy projekt po to, by ten szczególny dzień był idealny i jak ze snu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *