Modne suknie i bukiety ślubne 2017

romantyczne suknie ślubne

Każdy sezon ślubny rządzi się swoimi prawami. Niektóre z trendów przychodzą do nas zza wielkiego oceanu. Inne zostają odgrzebane z dawnych lat. A co będzie najmodniejsze w sezonie 2017? Dziś na tapetę weźmiemy suknie i bukiety ślubne.

Modne suknie ślubne 2017

Rok 2017 stoi głównie pod znakiem romantyzmu. Numerem jeden będą suknie lekkie, zwiewne i zdobione koronkami. Mile widziane będą prześwity i siateczkowe wykończenia imitujące odkryte plecy, a także głębokie wycięcia w okolicy dekoltu lub pleców. Obecnie panujący sezon to także wielki powrót długich rękawów. Suknie w stylu hippie z długimi rękawami wykończonymi koronkowymi detalami to obecnie numer jeden wśród trendów. A co z kolorystyką? W tym roku zapominamy o czystej bieli. Jej miejsce zastąpiły teraz odcienie nude, brzoskwini, błękitnego, a nawet szarego.

Modne bukiety ślubne 2017

I tak jak najbardziej pożądane w tym sezonie ślubnym są suknie w stylu boho oraz hippie, tak również bukiety powinny nawiązywać do natury. Idealny bukiet ślubny to bukiet luźny, zrobiony jakby od niechcenia, prezentujący artystyczny nieład. Modne będą bukiety polne oraz te z dodatkiem oliwki lub rozmarynu. Prawdziwym hitem 2017 będą bukiety złożone z piwonii, dalii oraz angielskich róż. Do łask wracają bukiety kaskadowe. W tym sezonie ślubnym bukiet ozdabiamy jedwabną wstążką lub rzemykiem – jeśli nasza stylizacja ślubna utrzymana jest w boho stylu.

 

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *