Trendy ślubne 2017 – oświetlenie i nakrycie stołu

trendy ślubne 2017

W dzisiejszym poście pozostaniemy sobie jeszcze w trendach ślubnych. Na tapetę weźmiemy najmodniejsze w tym sezonie oświetlenie oraz nakrycie stołów. Powiemy sobie, jakie dekoracje teraz królują w przestrzeniach ślubnych i na jakie warto postawić, żeby było modnie, stylowo i elegancko.

Cała uwaga skierowana na oświetlenie

W tym sezonie ślubnym bardzo ważną rolę będzie odgrywało oświetlenie. Nie chodzi jednak o byle jakie oświetlenie w postaci lamp czy halogenów, ale o oświetlenie dekoracyjne, które dopełni aranżację sali ślubnej lub ogrodu, w którym będzie odbywać się przyjęcie. Bardzo silnym trendem będą industrialne żarówki – do zawieszenia w postaci girland na suficie lub bezpośrednio nad stołami. W tym sezonie wraca też moda na oświetlenie maleńkimi lampeczkami. Wieszamy je w kaskadach na suficie lub delikatnie spuszczamy za stołem Pary Młodej. Jeśli jeszcze nie macie dość świecących napisów, to także możecie na nie postawić. Możecie też postawić na niebanalne rozwiązania, jak monogramy lub inicjały.

Modne stoły

Rok 2017 to przede wszystkim dbałość o detale. Co za tym idzie, dużą uwagę skupiamy na aranżacji stołów. Zapominamy jednak o nudnych, białych obrusach. Ich miejsce zajmują w tym roku szarości, brązy i odcienie nude. Mile widziane są na stołach naturalne dekoracje, zwłaszcza polne bukiety. Stoły dekorujemy też małymi lampionami. A co z krzesłami? Przede wszystkim zapominamy o pokrowcach na krzesła. Trend ten przechodzi już do lamusa. Modne zaczynają być krzesła transparentne lub inaczej mówiąc – 'nagie”.

 

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *