Oto idzie nowe! Sprawdź, co teraz jest modne na ślubach

modne wesele
źródło: https://pl.aliexpress.com

Trendy ślubne potrafią zmieniać się jak w kalejdoskopie. Czasami trudno za nimi nadążyć. Ostatnio modne były tablice na kredę, butki foto, słoiki zamiast wazonów, itp. Ale… teraz mamy sezon 2017 i znów nadciąga nowe. Oczywiście najmodniejszym tematem przewodnim ślubów 2017 będzie boho. Ale dziś nie o tym. Dziś powiemy sobie, w jakie dodatki zainwestować, aby nasz ślub był modny, a co za tym idzie, aby mówiono o nim przez długi czas 😉

Po pierwsze – candy bar w wersji ostrej

Były już candy bary. To fakt. Jednakże obfitowały one w rozmaite słodkości. Teraz nadchodzi era candy barów w wersji wytrawnej. Miłośnicy słonych przekąsek na pewno będą zachwyceni. Bo przecież wesele nie musi być wypełnione po brzegi słodkościami. Wystarczy, że sama uroczystość jest słodka 😉 Co powinno się znaleźć w candy barze na ostro? Pomysłów jak zawsze jest wiele. Na pewno ciekawą opcją będą deski serów. Jeśli ma to być ślub „na luzie”, wówczas można postawić na przekąski typu popcorn, krakersy, nachosy. Oryginalnie? Zdecydowanie tak!

Po drugie – lustra

Lustra raczej nie gościły do tej pory na weselach. Owszem, towarzyszyły młodej parze od samego rana, ale na sali weselnej obecne nie były. Aż do teraz. Dziś lustra stosuje się jako alternatywę dla tablic kredowych. Jeśli dobierze się do nich właściwy mazak, to na takim lustrze również będzie można popisać to i owo. A potem? Takie lustro może być świetną pamiątką, która znajdzie swoje miejsce w domu świeżo upieczonych małżonków.

Po trzecie – oryginalne naczynia

Do tej pory na weselnych stołach zwykła gościć elegancka zastawa z porcelany lub szkła. W tym sezonie niekwestionowanym hitem będą naczynia miedziane! To nie pomyłka. Miedź należy do jednych z najmodniejszych kolorów i przepięknie gra z bielą oraz pastelami. Poza tym, pozwala stworzyć genialny kontrast, a co za tym idzie – daje naprawdę oryginalny efekt aranżacyjny. Jestem pewna, że wasi goście nie byli jeszcze na weselu, na którym obiad podaje się na miedzianym talerzu, a napoje pije się z miedzianych kubków. To dopiero będzie historia!

 

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *