Przydatny gadżet: poduszka na obrączki

modne poduszki na obrączki

Ślub rządzi się swoimi prawami. W tym dniu wszystko powinno być wyjątkowe i dopracowane w najmniejszym szczególe. Oczywiście są takie gadżety, bez których możemy się obejść. Ale po co? Jak brać ślub to z rozmachem! Jednym z przydatnych, aczkolwiek nie niezbędnych dodatków ślubnych jest poduszka na obrączki. Zamiast podawać obrączki na kościelnej tacy, można to zrobić na poduszce, którą wcześniej najlepiej dopasować kolorystycznie do sukni ślubnej i innych dekoracji.

Estetycznie i praktycznie

Poduszka na obrączki to nie tylko estetyczna, ale również bardzo praktyczna dekoracja. Dzięki temu, że obrączki przywiązuje się d poduszki tasiemkami nie ma obaw, że się zawieruszą, zgubią po drodze lub co gorsza – ktoś je niechcący upuści. Decydując się na taką poduszkę warto również rozważyć, aby jakieś dziecko z rodziny przeszło z nią przez kościół. Tak, wiem – brzmi jak scena z komedii romantycznej. I wiecie co? Na pewno będzie to romantyczny gest!

Stylowy dodatek

Poduszki na obrączki mogą być doskonałym uzupełnieniem stylu ślubu. Mogą być częścią całego zestawu ślubnego, na przykład kolekcji złotej lub białej. W skład takiego zestawu ślubnego wchodzą zazwyczaj kieliszki do szampana, kieliszki do wódki, księga gości, poduszka na obrączki oraz dwa podziękowania dla rodziców.

 Jak wybrać poduszkę na obrączki

Ok, postanowione – poduszka na obrączki musi pojawić się na ślubie. W takim razie warto zastanowić się nad tym, jak będzie wyglądać. Takie poduszeczki mogą być w różnych kolorach, choć wiadomo, że najlepszym wyborem będą białe, śmietankowe lub ecru. Fajnie jeśli poduszka współgra albo z wystrojem kościoła, albo z sukienką panny młodej. Jeśli np. w kościele za dekorację będą robiły konwalie, niech ich akcent pojawi się również na poduszce. Jeśli np. sukienka panny  młodej ma cekiny, kryształki lub koraliki, niech podobne znajdą się na poduszce. Możliwości jest całe mnóstwo. Oczywiście można też wybrać coś neutralnego i uniwersalnego. Ważne, aby było elegancko.

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *