Jeśli nie welon, to co? Tiary, opaski, diademy ślubne

Jeśli nie welon, to co? Tiary, opaski, diademy ślubne

admin No Comment
dodatki ślubne inspiracje ślubne moda ślubna ślub

Coraz częściej panny młode odchodzą od klasycznego welonu. Ogromny wybór najróżniejszych akcesoriów i biżuterii sprawia, że panna młoda może czuć się w tym ważnym dniu wyjątkowo bez welonu. Zanim jednak sięgniemy po opaskę czy tiarę, zastanówmy się jaka ozdoba będzie najlepiej prezentować się w towarzystwie wybranej fryzury i będzie pasować do upatrzonej sukni.

opaski, tiary, diademy ślubne

 

Opaski, tiary, spinki i inne ozdoby sprawiają, że panna młoda ma dodatkowy dylemat – jak przyozdobić fryzurę, by całość prezentowała się wspaniale a welon był zbędny. Opaski są stworzone do ślubnych stylizacji opartych na dziewczęcym, niewinnym uroku. Są delikatne, dostępne w najróżniejszych wielkościach i stylach, a do tego bardzo praktyczne. Nie tylko zdobią, ale też podtrzymują fryzurę i nie pozwolą jej się rozpaść. Najładniej prezentują się opaski biżuteryjne i satynowe, zdobione błyskotką lub sztucznym kwiatem. Przy wiosennym i letnim ślubie można też rozważyć opaskę z żywych kwiatów.

opaski, tiary, diademy ślubne

 

 

Tiary i błyszczące spinki to również bardzo ciekawy wybór, z pewnością odważny i efektowny. Warto pamiętać jednak, że zbyt duża i za bardzo połyskująca ozdoba może wyglądać tandetnie i zepsuć cały efekt. Błyszcząca biżuteria do włosów nie musi być okazała, by przyciągać uwagę i podkreślać całą stylizację. Z kolei zwolenniczkom absolutnej ekstrawagancji spodoba się pomysł wczepienia we fryzurę piór, aplikacji z tkanin czy okazałych diademów.

Zostaw komentarz