Jeśli nie welon, to co? Tiary, opaski, diademy ślubne

Coraz częściej panny młode odchodzą od klasycznego welonu. Ogromny wybór najróżniejszych akcesoriów i biżuterii sprawia, że panna młoda może czuć się w tym ważnym dniu wyjątkowo bez welonu. Zanim jednak sięgniemy po opaskę czy tiarę, zastanówmy się jaka ozdoba będzie najlepiej prezentować się w towarzystwie wybranej fryzury i będzie pasować do upatrzonej sukni.

opaski, tiary, diademy ślubne

 

Opaski, tiary, spinki i inne ozdoby sprawiają, że panna młoda ma dodatkowy dylemat – jak przyozdobić fryzurę, by całość prezentowała się wspaniale a welon był zbędny. Opaski są stworzone do ślubnych stylizacji opartych na dziewczęcym, niewinnym uroku. Są delikatne, dostępne w najróżniejszych wielkościach i stylach, a do tego bardzo praktyczne. Nie tylko zdobią, ale też podtrzymują fryzurę i nie pozwolą jej się rozpaść. Najładniej prezentują się opaski biżuteryjne i satynowe, zdobione błyskotką lub sztucznym kwiatem. Przy wiosennym i letnim ślubie można też rozważyć opaskę z żywych kwiatów.

opaski, tiary, diademy ślubne

 

 

Tiary i błyszczące spinki to również bardzo ciekawy wybór, z pewnością odważny i efektowny. Warto pamiętać jednak, że zbyt duża i za bardzo połyskująca ozdoba może wyglądać tandetnie i zepsuć cały efekt. Błyszcząca biżuteria do włosów nie musi być okazała, by przyciągać uwagę i podkreślać całą stylizację. Z kolei zwolenniczkom absolutnej ekstrawagancji spodoba się pomysł wczepienia we fryzurę piór, aplikacji z tkanin czy okazałych diademów.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *