Trendy w sukienkach ślubnych 2017

trendy ślubne 2017

Sezon 2017 trwa w najlepsze. Na pewno jeszcze kilka ślubów zdąży się w nim odbyć. Warto więc przypomnieć, jakie trendy w sukniach ślubnych są teraz najbardziej hot. Dobra wiadomość dla przyszłych panien młodych jest taka, że nie ma jednego wiodącego trendu. W modzie ślubnej 2017 panuje duża różnorodność, dzięki czemu każda z nas ma szansę wybrać coś idealnego dla siebie. Wybór fasonów i zdobień jest ogromny. Króluje koronka i florystyczne aplikacje, dekolty, przezroczystości i… moje ukochane długie rękawy. Nie wiem czemu, ale suknie ślubne z długim rękawem to mój osobisty numer jeden! Skradły moje serce i nie zamierzają go oddać 😉

Długi rękaw

Suknia ślubna z długim rękawem to idealne rozwiązanie dla sezon jesienny. To także świetna alternatywa dla wszechobecnych gorsetów i modeli na grubych ramiączkach. Suknia z długim rękawem wygląda bardzo stylowo i elegancko. Ma w sobie coś, czego nie mają inne fasony. Jest bardzo dostojna, niezależnie od tego, czy posiada zdobienia czy też nie. W zależności od tego, co ci się podoba, możesz wybrać suknię z rękawami wykonanymi z koronki , lejącej tkaniny lub innego materiału.

modne suknie ślubne 2017

Krótkie sukienki

Wciąż mało popularne, mimo że bardzo stylowe i oryginalne. Krótkie sukienki są lekkie i bardzo dziewczęce. Z powodzeniem sprawdzą się przy okazji ślubu w USC oraz kościele. Paniom ze zgrabnymi nogami pozwalają zaakcentować największy atut. W tym sezonie zwracają uwagę modele z dłuższym tyłem i na długość 7/8.

modna krótka sukienka ślubna

Nowoczesna princessa

Klasyczna princessa była bardzo zdobna i bogata. Dużo się tutaj działo, zwłaszcza na dole. Nowoczesna princessa jest bardziej zachowawcza. Szeroki dół wykonany jest z gładkiej tkaniny z dużymi zakładkami, które same w sobie są ozdobą. Brak tu falban, kaskad tiulu czy kokard.

nowoczesna suknia princessa

Spódnica i bluzka

Szalenie modne w sezonie 2017 stały się kreacje składające się ze spódnicy i bluzki. Trend ten wypromowała żona Artura Boruca – Sara Mannei Boruc. Jej stylizacja ślubna zachwyciła tak bardzo, że doczekała się wielu inspiracji. Trzeba przyznać, że tego typu kreacja ślubna prezentuje się bardzo oryginalnie i świeżo. Do takiej stylizacji warto dobrać nie welon, a modny ostatnio wianek z polnych kwiatów.

sukienki slubne 2017

Kwiaty 3D

Od drobnych i romantycznych detali po duże kwiaty. Florystyczne motywy sprawiają wrażenie trójwymiarowych, dając efekt obsypania sukienki kwiatami.

modne suknie ślubne

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *