Pudrowe suknie ślubne

źródło: pinterest
źródło: pinterest

Kto powiedział, że idealna suknia ślubna powinna być biała? Coraz więcej panien młodych odchodzi od czystej bieli na rzecz innych kolorów. Modne stają się pastele, które na sukniach ślubnych prezentują się wyjątkowo uroczo. Jednym z najbardziej kobiecych, a jednocześnie najbardziej romantycznych odcieni jest pudrowy róż. W takiej sukni, a przede wszystkim w pannie młodej ubraną w taką suknię – nie sposób się nie zakochać!

Pudrowe suknie ślubne mają w sobie tę wyjątkową nutkę dziewczęcości i delikatności, którą trudno podrobić o której nie posiadają suknie w odcieniach czystej bieli. Jednocześnie nie są nudne i pozbawione charakteru. Pasują każdej z nas – zarówno delikatnej blondynce, jak i ognistej brunetce. Wbrew pozorom pudrowe suknie to nie tylko idealna propozycja na ślub latem. Fakt – w sezonie letnim, pudrowy róż wygląda wyjątkowo dobrze, ale z powodzeniem sprawdza się też jesienią i zimą.

Pudrowy róż to kolor ciepły, dlatego też w pudrowej sukni ślubnej każda z nas będzie wyglądać świeżo i promiennie. Pudrowe sukienki nie potrzebują krzykliwej oprawy, bo same w sobie wyglądają cudnie. Dlatego też najczęściej polecane są pannom młodym, które cenią sobie minimalizm i subtelną elegancję.

Suknie ślubne w odcieniu pudrowego różu są szalenie romantyczne, delikatne i eleganckie. Ale uwaga! Decydując się na taką suknię, należy zadbać, aby była ona wykonana z doskonałej jakości materiału tak, aby nieco rozmyty kolor nie odjął uroku kreacji, a tylko podkreślił jej piękno.

A co z fryzurą i dodatkami do takiej sukni? Na pewno warto postawić tu na wszelkie luźne upięcia i romantyczne uczesania. Bardzo fajnym rozwiązaniem są na pewno warkocze i rozmaite wariacje na ich temat. Jeśli chodzi o makijaż to w tej kwestii warto pozostać w temacie delikatności. Zbyt mocny makijaż odbierze cały urok sukni i odwróci od niej uwagę. Transparentne pomadki czy perłowe cienie do powiek sprawdzą się tutaj najlepiej. Co do biżuterii to tak naprawdę wszystko zależy od waszych indywidualnych preferencji. Dobrze zagra zarówno subtelna biżuteria, jak i ta bardziej wyrazista. Tak więc ta kwestia uzależniona jest tylko i wyłącznie od waszych gustów i upodobań.

Poniżej znajdziecie kilka inspiracji z pudrową suknią ślubną w roli głównej. Może poniższe zdjęcia przekonają was do tego, aby po taką suknię sięgnąć.

źródło: pinterest
źródło: pinterest

 

źródło: pinterest
źródło: pinterest

 

źródło: pinterest
źródło: pinterest

 

źródło: pinterest
źródło: pinterest

 

źródło: pinterest
źródło: pinterest

 

źródło: pinterest
źródło: pinterest

 

źródło: pinterest
źródło: pinterest

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *