Modne ozdoby do włosów

źródło: pinterest
źródło: pinterest

Coraz więcej Panien Młodych rezygnuje z klasycznego welonu. Jak tak dalej pójdzie, lada moment odejdą one do lamusa. Ich miejsce śmiało zajmują różnego rodzaju akcesoria do włosów. Wyglądają dość świeżo i oryginalnie. Poza tym świetnie pasują do rozpuszczonych włosów i nie zasłaniają wyrafinowanych upięć, co w przypadku welonów nie jest takie oczywiste. Odpowiednio dobrane ozdoby do włosów genialnie podkreślą charakter ślubnej stylizacji. Co w tym sezonie jest najmodniejsze? Na pewno prym wiodą opaski, świeże kwiaty i wianki. Te ostatnie cudownie prezentują się w połączeniu z sukienkami w stylu boho. Ale od początku…

  1. Opaski
źródło: pinterest
źródło: pinterest

Opaski już jakiś czas temu zastąpiły nieco tandetne tiary i diademy. Idealnie sprawdzają się w różnego rodzaju stylizacjach ślubnych. Doskonale pasują do sukienek zwanych princeskami i tych w kształcie litery A. Fajnie współgrają z krótkimi sukienkami ślubnymi i fasonami w stylu empire.

  1. Przepaski
źródło: pinterest
źródło: pinterest

Przepaski to opaski na czoło. W tym sezonie są prawdziwym hitem. Warto dopełnić nimi stylizacje retro, hippi i boho. Przepaski pięknie prezentują się przy rozpuszczonych włosach, choć i w przypadku niektórych koków potrafią zadać szyku.

  1. Kwiaty
źródło: pinterest
źródło: pinterest

Świeży kwiat wpleciony we włosy (np. za ucho) lub wpięty w kok nada fryzurze świeżości i dziewczęcości. Taki kwiat to najlepsze rozwiązanie, jeśli ślub odbywa się w sezonie letnim. To, jaki kwiat wybierzecie – zależy już tylko od Was. Wszystkie rodzaje są jak najbardziej dozwolone!

  1. Wianki
źródło: pinterest
źródło: pinterest

Wianki wykonane ze świeżych, najlepiej polnych kwiatów już dawno temu podbiły kobiece serca. Z wypiekami na twarzy plotłyśmy je już od najmłodszych lat. W tym sezonie wianki będą bardzo mocnym trendem. Pięknie uzupełnią ślubne stylizacje i cudownie zagrają z każdą sukienką. Jeśli bierzecie ślub latem, do zaplecenia wianka wykorzystajcie kwiaty sezonowe: chabry, maki, dzwonki i dzikie róże.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *