Ślub stulecia

Związek księcia Williama oraz Kate Middleton był uważnie obserwowany nie tylko przez Brytyjczyków, ale też przez cały świat. Dziewczyna „z ludu” i następca tronu, prawie dekada rozstań i powrotów i kulminacja w postaci ślubu, który od razu został okrzyknięty „ślubem stulecia”. Historia Williama i Kate miała bajeczne zwieńczenie.

Ślub księcia Williama i Kate Middleton był najważniejszym wydarzeniem towarzyskim w 2011 roku. Do Londynu przybyły tłumy ciekawskich z całego świata, a transmisję telewizyjną obejrzało około 2 miliardy ludzi w 180 krajach. Ceremonia zaślubin odbyła się w opactwie Westminster, zgodnie z brytyjską tradycją. I tylko szkoda, że słynny ślub stulecia przyćmiony przez ponętne kształty siostry panny młodej.

Mamy nadzieję, że dzięki naszym inspiracjom, pomysłom i wskazówkom Wasz ślub będzie równie pięknym i bajecznym wydarzeniem. Pomysłów na ten wyjątkowy dzień jest tyle, ile par młodych, ich rodziców, przyjaciół i innych doradców. Ważne jednak, aby przy organizacji jednego z najważniejszych dni w życiu nie dać się zwariować, nie ulegać naciskom i presji otoczenia oraz działać w zgodzie ze sobą. Wtedy sukces gwarantowany!

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *