Praktyczne prezenty ślubne – eleganckie, luksusowe, niebanalne

źródło: www.krups.com.pl
źródło: www.krups.com.pl

Kupowanie prezentów ślubnych nie należy do najłatwiejszych czynności. Większość z nas chce podarować Młodej Parze coś niezwykłego i oryginalnego. Większość na koniec i tak wybiera kopertę z pieniędzmi – bo tak jest wygodniej, łatwiej, bezpieczniej. Są jednak takie prezenty, które potrafią sprawić radość Młodym. Dziś na tapetę weźmiemy prezenty z kategorii AGD. Ale uwaga! Nie znajdziecie tu ani żelazek, ani mikserów, ani też popularnych blenderów. Bo choć przydatne, to jednak są banalne i zbyt oklepane. Poniższa lista prezentuje prezenty AGD z nieco wyższej – bardziej ekskluzywnej półki. Te prezenty na pewno przypadną do gustu Młodej Parze!

  1. Elegancki ekspres do kawy

Większość z nas lubi napić się dobrej kawy, dlatego też nowoczesny i elegancki ekspres na kapsułki będzie strzałem w dziesiątkę (sprawdź). Taki luksus na pewno przyda się nowożeńcom. Wybór ekspresu nie jest prostą sprawą, dlatego najlepiej zawęzić poszukiwania do konkretnej grupy ekspresów. Ja Wam proponuję ekspresy na kapsułki, które dziś są prawdziwym i niekwestionowanym hitem. Taki ekspres do kawy na kapsułki pozwoli Młodym cieszyć się każdego dnia inną kawą. W zależności od chęci i nastroju, będą mogli popijać słodką cappuccino, wyborne macchiato lub charakterne espresso. Poza tym taki elegancki i nowoczesny w formie ekspres na kapsułki świetnie uzupełni aranżację kuchni młodych małżonków.

  1. Robot – odkurzacz

Podarowanie Młodym klasycznego odkurzacza to chyba największe faux pas. Po co już w dniu ślubu przypominać pannie młodej o obowiązkach domowych? Co innego jeśli wręczymy jej robota, który wyręczy ją w sprzątaniu i sam będzie odkurzał. Taki gadżet to prawdziwy skarb! Tego rodzaju urządzenie można zaprogramować tak, aby automatycznie rozpoczął sprzątanie o ustalonej godzinie, np. kiedy nowożeńcy wybierają się na randkę. Odkurzacz sam opuści stację dokującą i rozpocznie odkurzanie, a po skończonej pracy wróci do bazy. Ceny takich urządzeń wahają się od 500zł do 5000zł.

  1. Kuchenka mikrofalowa

Młodzi, rozpoczynający życie małżeńskie często nie mają czasu na gotowanie potraw w tradycyjny sposób. Kuchenka mikrofalowa, pozwalająca w krótkim czasie przygotować pełny posiłek, może okazać się strzałem w dziesiątkę i prawdziwym wybawieniem, szczególnie dla świeżo upieczonej żony. Wybierając mikrofalówkę warto skupić się na modelach, które posiadają kilka funkcji i opcji: grillują, opiekają, gotują na parze. Ceny takich luksusów wahają się od 120zł do 2000zł.

  1. Automat do wypiekania chleba

Może się niektórym wydawać, że taki gadżet to zbędny wydatek. Nic bardziej mylnego. Wypiekanie własnego chleba jest dziś luksusem, po który sięga coraz więcej osób. Posiadanie takiego urządzenia pozwala uniezależnić się do piekarni i daje możliwość posiadania zawsze świeżego i pysznego chleba. Automat do wypiekania własnego chleba można nabyć już w cenie ok. 170zł.

 

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *