Modne prezenty ślubne. Co kupić Młodej Parze?

ekspres automatyczny krups z dozownikiem mleka

Trendy w prezentach ślubnych zmieniają się niemalże tak często, jak trendy modowe. Jeszcze do niedawna modne było podarowanie Młodej Parze żelazka lub miksera. Później hitem były wszelkiego rodzaju roboty kuchenne, urządzenia do wypiekania chleba, elektryczne grille. Dzisiejsze czasy również rządzą się własnymi prawami. Modne jest podarowanie koperty wypełnionej gotówką. Modne jest podarowanie wycieczki. Modne są też gadżety, których zadaniem jest ułatwienie nowożeńcom codziennego życia. Jeśli za chwilę będziecie wybierać się na ślub i jeszcze nie zdecydowaliście się, co dokładnie wręczyć w prezencie ślubnym, zerknijcie na poniższe propozycje. Prezentują one najbardziej pożądane prezenty ostatnich czasów.

  1. Pakiet dla dwojga do Spa

Wyjazdy do Spa są szalenie modne. Każdy z nas od czasu do czasu lubi zaszyć się w jakimś miłym miejscu i zapewnić sobie błogi odpoczynek. Nowożeńcy na pewno będą wniebowzięci, jeśli w prezencie dostaną voucher do Spa a wraz z nim wiele romantycznych atrakcji, m.in. wspólne masaże, kąpiele, seanse w saunie. W zależności od możliwości finansowych, możemy podarować wyjazd weekendowy lub dłuższy.

  1. Elegancki ekspres do kawy

Ekspresy do kawy już jakiś czas temu przestały kojarzyć się ze zbędnym luksusem czy kaprysem. Dziś są obowiązkowym elementem wyposażenia kuchni. Bo kto nie lubi raczyć się aromatyczną kawą o poranku lub w południe? Obecnie numerem jeden jest ekspres automatyczny – wygodny w obsłudze i czyniący prawdziwe cuda. Taki ekspres automatyczny z pewnością uszczęśliwi Młodą Parę i umili jej wspólne poranki.

  1. Odkurzacz robot

Podarowanie Młodym klasycznego odkurzacza to chyba największe faux pas, jakie możemy zrobić. Co innego jeśli wręczymy robota, który wyręczy nowożeńców i pozwoli cieszyć się sobą bez zbędnego rozmyślania o sprzątaniu. Taki gadżet to prawdziwy skarb! Odkurzacz robot programuje się według własnych potrzeb, np. żeby rozpoczął sprzątanie o godzinie, kiedy Młodzi są w pracy lub na randce. Ideał!

  1. Przenośny kominek

Kolejna propozycja prezentowa to gadżet z tzw. wyższej półki. Która para nie marzy o romantycznych wieczorach przy kominku? Okazuje się, że można zamontować go nawet w mieszkaniu w bloku. Paliwem do biokominka jest bezwonny, bezpieczny i całkowicie ekologiczny etanol. Biopaliwo spalając się nie wydziela dymu oraz sadzy. Taki przenośny kominek to strzał w dziesiątkę dla Młodej Pary. To zapowiedź wielu pięknych wieczorów. Młodzi na pewno docenią taki prezent.

 

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *