Najmodniejsze prezenty ślubne

źródło: pinterest
źródło: pinterest

W dzisiejszym poście znów zajmiemy się prezentami ślubnymi. Mimo, że dość często się o nich mówi, to nadal potrafią stanowić niemały problem i spędzać sen z powiek. Czasy, kiedy koperta suto wypełniona pieniędzmi wystarczała – sukcesywnie odchodzą do lamusa. Dziś Młodzi oczekują czegoś bardziej kreatywnego, spontanicznego. Co podarować w prezencie ślubnym? Oto lista najbardziej pożądanych, jednocześnie najmodniejszych upominków…

  1. Weekend Spa dla Dwojga

Urodowe prezenty ślubne cieszą się ogromną popularnością i sprawiają szczerą radość Młodym. Upominek w postaci vouchera do Spa to strzał w dziesiątkę. Młodzi zazwyczaj nie mają czasu albo pieniędzy, żeby zadbać o solidny relaks i wypoczynek, a trzeba przyznać, że długotrwałe przygotowania do ślubu potrafią być bardzo wyczerpujące. Relaks w Spa podarowany im w ramach prezentu, nie tylko pozwoli odpocząć, ale także zregeneruje siły, odstresuje, poprawi humor i… co najważniejsze – pozwoli spędzić cudowne chwile tylko we dwoje, a co za tym idzie, nacieszyć się sobą. Czy Młodym potrzeba czegoś więcej do szczęścia?

  1. Lot paralotnią
źródło: wyjatkowyprezent.pl
źródło: wyjatkowyprezent.pl

Bardzo popularnym prezentem ślubnym jest albo skok ze spadochronem albo lot paralotnią. Mówi się, że ta ostatnia jest idealnym upominkiem dla fanów bujania w obłokach – również w dosłownym tego słowa znaczeniu. Takie małe oderwanie się od ziemi z pewnością spodoba się Młodej Parze, zwłaszcza, jeśli będą mogli zrobić to we dwoje.

  1. Lot balonem

Kolejną popularną propozycją jest lot balonem. Podobnie jak lot paralotnią, pozwoli Młodym przeżyć fantastyczną przygodę i spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. Pozwoli też oderwać się od codziennych spraw i obowiązków. Czy może być coś bardziej romantycznego od wyszeptania słów „kocham cię” tuż pod samymi chmurami?

  1. Aktywny weekend pod żaglami
źródło: wyjatkowyprezent.pl
źródło: wyjatkowyprezent.pl

Fanom przygód morskich warto podarować szalony weekend pod żaglami na Mazurach. Romantyczne okoliczności przyrody, do tego wiatr we włosach i relaks na pięknej łodzi – prawda, że brzmi fantastycznie. Młodym na pewno przypadnie do gustu, zwłaszcza, jeśli nie planują podróży poślubnej.

  1. Sesja fotograficzna dla dwojga

A może by tak podarować Młodym sesję fotograficzną? Na pewno będą szczęśliwi. W końcu wspólne fotografie to najpiękniejsza pamiątka na lata. Taka sesja będzie też fajną przygodą dla obydwojga. Kupując taką sesję na prezent, możecie być pewni, że Młodzi otrzymają w pakiecie nie tylko profesjonalnego fotografa, ale także wizażystę, który zadba o ich piękny wygląd. Dobra zabawa gwarantowana!

Zarówno te, jak i inne pomysły na oryginalne prezenty ślubne znajdziecie tutaj: http://www.wyjatkowyprezent.pl/pomysl-na-prezent/prezenty-slubne

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *