Pomysł na… wieczór panieński w Spa

pinterest
pinterest

Wieczór panieński jest czymś więcej, niż tylko dobrą (z założenia) zabawą. Stanowi pewnego rodzaju przejście… Jest pożegnaniem starego, a jednocześnie przedsmakiem nowego. Co by nie mówić na pewno nie można o nim zapomnieć. Nie można też z niego zrezygnować. Jeszcze do niedawna najbardziej popularnymi wieczorami panieńskimi były wieczory organizowane w modnych klubach. Pyszne drinki i ulubiona muzyka wystarczyły do pełni szczęścia. Dziś dziewczyny oczekują czegoś innego. Coraz chętniej w ramach „panieńskiego” spotykają się w Spa i tam świętują ostatnie dni wolności swojej przyjaciółki. Większość dziewczyn wychodzi z założenia, że do klubu mogą wybrać się w każdej chwili, a do Spa nie chodzi się na co dzień. 

Wieczór panieński w Spa (źródło: pinterest)
Wieczór panieński w Spa (źródło: pinterest)

Hotele Spa bardzo chętnie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom przyszłych panien młodych. W swojej ofercie posiadają specjalne pakiety „panieńskie”. Podczas takiego wieczoru możemy skorzystać zarówno z sauny, jacuzzi, jak i rozmaitych masaży, które rozluźnią i przyniosą ukojenie. Idealnym połączeniem przyjemnego z pożytecznym będą na pewno zabiegi pielęgnacyjne na twarz. Fajną zabawą dla wszystkich dziewczyn będzie na pewno lekcja makijażu. Z własnego doświadczenia wiem, że tego typu zajęcia dostarczają dużo frajdy.

Ważne, by przy organizowaniu wieczoru panieńskiego w Spa pamiętać, że same zabiegi to nie wszystko. Przyszła Panna Młoda nie będzie chciała tylko leżeć i pachnieć… Z pewnością będzie chciała zakosztować uciech kulinarnych. Zazwyczaj w hotelach Spa można zamówić sobie bufet z pysznościami w postaci świeżych owoców, czekoladowego fondue i kolorowych drinków. Możliwości zazwyczaj jest wiele.

Średni koszt takiego wypadu panieńskiego waha się od 70 do 120zł za osobę. W momencie, kiedy wybrany przez was hotel Spa znajduje się w innym mieście, niż wasze, będziecie musiały doliczyć do tej kwoty również koszty podróży.

Jest jeszcze jedna opcja… zabiegi w Spa mogą być doskonałym przedsmakiem przed prawdziwą imprezą panieńską… Co wy na to?

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *