Prezent dla niego z okazji wieczoru kawalerskiego

Lot paralotnią (źródło: katalogmarzen.pl)
Pomysł na prezent: lot paralotnią (źródło: katalogmarzen.pl)

Tak jak dla przyszłej panny młodej, wieczór panieński jest znaczącą imprezą, tak dla przyszłego pana młodego, ważnym wydarzeniem jest wieczór kawalerski. Samo przygotowanie takiego wieczoru jest dość proste. Więcej problemów może przysporzyć znalezienie odpowiedniego prezentu dla przyjaciela, który żegna się ze stanem kawalerskim. A pamiętajcie, że prezent dla niego to ważna część imprezy! Radziłabym wam unikać sztampy i nie kupować czegoś, co przyszły pan młody mógłby kupić sobie sam. Wykluczam więc krawaty, czy frywolną bieliznę. Lepiej postarać się o coś, co dostarczy solidnej dawki emocji i adrenaliny.

Co kupić przyjacielowi (koledze), który lada moment się ożeni? Jaki prezent dla niego będzie tym idealnym? Prezentowym strzałem w dziesiątkę będzie na pewno voucher na lot paralotnią lub motolotnią. Ekscytujący lot to nie lada gratka dla mężczyzn, którzy przed ślubem i życiem w ciepłych kapciach pragną skosztować mocnych wrażeń. Taki prezent będzie więc mieć wydźwięk symboliczny. Będzie niezwykłą przygodą i świetną zabawą. Co więcej, taki prezent pozwoli się zrelaksować przed ślubem i nieco oderwać od stresujących przygotowań do uroczystości.

Prezent: jazda bolidem (źródło: katalogmarzen.pl)
Prezent: jazda bolidem (źródło: katalogmarzen.pl)

Innym pomysłem, który z pewnością przypadnie do gustu przyszłemu panu młodemu jest jazda bolidem F3. Prawda, że brzmi ekscytująco? Typowo męski prezent dostarczy emocji na najwyższym poziomie. Bolid Formuły 3 jest nie tylko znany z najsłynniejszych torów. Jest również szalenie pożądany przez każdego mężczyznę.

Pomysł na prezent: off-road (źródło: katalogmarzen.pl)
Pomysł na prezent: off-road (źródło: katalogmarzen.pl)

Jeszcze innym typowo męskim pomysłem na prezent z okazji wieczoru kawalerskiego jest wykupienie jazdy off- roadowej. Taka przejażdżka będzie nie tylko świetną przygodą i zabawą… Pozwoli też rozładować całe napięcie i stres związany z przygotowaniami do ślubu. Tak jak dla kobiety relaksujące są masaże, tak dla mężczyzn relaksująca i odprężająca będzie szalona jazda w błocie, piaskach i kamieniach. Który mężczyzna nie marzył będąc chłopcem o takiej zabawie? Przyznacie, że tego typu prezent będzie o wiele lepszy i ciekawszy, niż kolejny krawat, czy fikuśne skarpetki.

Każdy wyżej wymieniony prezent dla niego to jedynie namiastka tego, co możecie podarować z okazji wieczoru kawalerskiego. Możliwości jest naprawdę mnóstwo!

Jeśli interesuje was niesztampowy, oryginalny i zachwycający prezent z okazji wieczoru kawalerskiego, zachęcam was do zajrzenia na jedną z moich ulubionych stron z pomysłami na prezent dla niego – Katalog Marzeń.

Ja na katalogu marzeń znalazłam już niejeden idealny prezent zarówno na wieczór kawalerski, jak i panieński.

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *