Modne atrakcje weselne cz.1

modne wesele 2017

Planując wesele chcemy, aby wszystko wypadło jak najlepiej. Wymyślamy, szukamy oryginalnych rozwiązań i uciekamy się do nietypowych atrakcji. Wszystko po to, aby nasze wesele zostało zapamiętane na długi czas. Prawda jest taka, że dawno już nie byłam na ślubie, na którym nie byłoby żadnych atrakcji. A które z nich są najmodniejsze? Specjalnie dla Was prezentuję listę najbardziej pożądanych i najbardziej sprawdzonych. Oto one:

  1. Animatorzy dla dzieci

W dzisiejszych czasach wielu gości przychodzi na zabawę weselną razem ze swoimi pociechami. Aby zapewnić doskonałą zabawę zarówno rodzicom, jak również ich dzieciom warto wynająć animatorów. Grupka specjalistów od zadań specjalnych to gwarancja pełnego komfortu. Na takim weselu na pewno pobawią się wszyscy. Dzieci nie będą się nudzić, a rodzice nie będą musieli biegać za swoimi dziećmi. Jednym słowem – i wilk syty i owca cała.

  1. Ozdobne litery

Niekwestionowanym hitem od kilku sezonów są one – ozdobne litery. Mogą to być świecące się inicjały Młodych lub świetlne napisy. Takie napisy fajnie ozdobią salę weselną i genialnie spiszą się podczas sesji zdjęciowej.

atrakcje weselne 2017

  1. Lampiony z marzeniami

Kilka lat temu dotarł do nas zwyczaj pochodzący z Dalekiego Wschodu – nocny spektakl światła towarzyszący wypuszczaniu w niebo lampionów z życzeniami na pomyślność Młodej Parze. Interaktywny happening, niesamowite emocje! Taka atrakcja na pewno spodoba się wszystkim gościom. Ale uwaga! Na puszczanie lampionów trzeba mieć stosowane pozwolenie. Nie zapomnijcie o nim!

  1. Kącik chillout

Kącik wypoczynkowy to hit ostatnich czasów. Takie miejsce może z powodzeniem służyć do relaksu, złapania oddechu, ploteczek z przyjaciółkami, a także sesji zdjęciowej. Taki kącik powinien mieć wygodną sofę, do tego jakiś stylowy baldachim i dywan. Gdzieś niedaleko może stać stolik z przekąskami lub szampanem. Bo jak się relaksować to na całego!

 

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *