Oryginalne i zabawne zaproszenia ślubne Andrzeja Tylkowskiego

Oryginalne i zabawne zaproszenia ślubne Andrzeja Tylkowskiego

admin One comment
przed ślubem zaproszenia ślubne

Zabawne zaproszenie ślubne może być zwiastunem wyjątkowo udanego przyjęcia. Jeżeli szukamy czegoś interesującego, niekonwencjonalnego i trochę z przymrużeniem oka, przyjrzyjmy się pracom Andrzeja Tylkowskiego dla wydawnictwa Ilustris. Wśród nich jest bardzo ciekawa seria zaproszeń ślubnych, narysowana charakterystyczną dla tego artysty kreską.

zaproszenia ślubne Andrzeja Tylkowskiego

zaproszenia ślubne Andrzeja Tylkowskiego (źródło: ilustris.pl)

Andrzej Tylkowski tworzy zabawne, bardzo kolorowe i wesołe rysunki. Takie są jego pocztówki okolicznościowe i kalendarze, takie też są stworzone przez niego zaproszenia ślubne. Pan i panna młodzi przedstawieni są w zabawny sposób: a to leżą na ukwieconej łące, a to biegną trzymając się za ręce, a to przytulają się w otoczeniu płatków róż. Propozycji jest kilkanaście, a każda z nich zachwyca przede wszystkim niebanalnym podejściem i kolorystyką.

Klasyczne zaproszenia ślubne są białe i bardzo eleganckie. Te stworzone przez Andrzeja Tylkowskiego ujmują feerią kolorów. Niezależnie od tego jaką scenę przedstawiają, są pełne żywych i soczystych barw. Ponieważ kolorystyka jest zróżnicowana, można z łatwością znaleźć zaproszenie w kolorach, jakie dominować będzie na przyjęciu. Zaproszenia dostępne są w dwóch wariantach: kwadratowy karnet o wymiarach 15,80 x 15,80 lub jako podłużne zaproszenie 17,20 x 8,70.

One comment

Karolcia

lipiec 11, 2013 at 10:38 am

Ale fajne! Zdecydowanie lepsze od tych oklepanych i nad wyraz eleganckich 🙂 Jakoś nigdy nie byłam fanką zaproszeń zdobionych kokardkami, tiulem, itp. Śmieszne malowidła to jest to, co do mnie przemawia

Zostaw komentarz