Czego NIE kupować w prezencie ślubnym

źródło: pinterest
źródło: pinterest

Prezent ślubny powinien być wyjątkowy – najlepiej jedyny w swoim rodzaju. A już na pewno powinien być wysmakowany. Dobrze też, aby był oryginalny i nieco kreatywny. W ostatnim poście przedstawiłam wam listę najmodniejszych i najbardziej pożądanych prezentów ślubnych. Dziś na tapetę weźmiemy prezenty, których po prostu dawać nie wypada.

  1. Odzież i bielizna

To, co dajemy z okazji urodzin, imienin czy świąt bożonarodzeniowych, nie zawsze nadaje się na prezent ślubny. Nawet jeśli bokserki czy seksowna bielizna są od najlepszego projektanta, to po prostu nie wypada podarować ich na ślub. Poza tym, tego typu prezenty są zbyt osobiste i raczej warto zarezerwować je dla ukochanej osoby, a nie dla przyjaciół, nawet tych bardzo bliskich.

  1. Perfumy

Perfumy są cudownym upominkiem, ale… nie na ślub. Trzeba brać pod uwagę, że nawet jeśli zapach wydaje się nam najpiękniejszy na świecie, niekoniecznie musi trafić w gusta innych osób.

  1. Erotyczne gadżety

Jak ognia unikajcie prezentów, które wydają się wam seksowne i które mają charakter bardzo intymny. Może i na wieczorze panieńskim figlarne gadżety sprawdzają się doskonale, ale na ślubie nie wyglądają już zbyt efektownie. Co więcej – mogą wzbudzić niesmak. Pamiętajcie, że prezent z podtekstem erotycznym może wprawić Młodych w zakłopotanie. Lepiej takich sytuacji unikać.

  1. Akcesoria dla dziecka

Niektóre prezenty, jak np. gadżety dla dziecka bywają nie na miejscu, podobnie jak upominki erotyczne. Młodzi mogą je odczytać jako wywieranie presji. Prezent w postaci dziecięcego łóżeczka, wózka czy mebelków jest stanowczo przedwczesny! Może wywołać zmieszanie u Młodych, a tego chyba byśmy nie chcieli. Albo taka sytuacja – Młodzi nie chcą lub nie mogą mieć dzieci. W momencie, kiedy otrzymają prezent ślubny związany z potomstwem, może zrobić się im smutno i… czar pryśnie. Poza tym, prezent ślubny ma być dla Nowożeńców – tylko i wyłącznie, a nie dla przyszłych dzieci, obecnych przyjaciół i rodziców.

  1. Gadżety do dekoracji wnętrz

Obrazy na ścianę, wazony, zegary i inne elementy dekoracyjne również nie są wskazane. Nasz gust nie musi iść bowiem w parze z gustem Młodych. Gdy otrzymają coś, co im się nie spodoba, wówczas będą mieli problem. Poza tym, swoje pierwsze mieszkanie, Nowożeńcy powinni urządzić samodzielnie od A do Z, według własnych fantazji i upodobań.

Jeśli nie wiecie, jaki prezent ślubny kupić, zajrzyjcie na stronę http://www.wyjatkowyprezent.pl/pomysl-na-prezent/prezenty-slubne

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *