Animator dla dzieci na weselu

animator dla dzieci na wesele

Dzieci obecne na weselu to kwestia bardzo sporna. Jedni są przeciwni, inni z kolei twierdzą, że maluchów nie może zabraknąć podczas zabawy. W końcu wesele to święto całej rodziny, a dzieci również do niej należą. Aby dzieci nie wynudziły się na weselu, a z nudów nie napsociły zbyt wiele, warto zapewnić im odpowiednią opiekę. Idealnym rozwiązaniem okazuje się tu być animator zabaw dziecięcych. Zazwyczaj koszt wynajęcia takiego animatora nie jest kosmicznie duży, a dzięki niemu nie musimy non stop biegać za swoimi pociechami.

Animator do zadań specjalnych

Animator na weselu pełni zazwyczaj kilka ról. Przede wszystkim pilnuje dzieci, zapewnia im rozrywkę i należytą opiekę. Fakt, że dzieci znajdują się pod skrzydłami animatora wcale nie oznacza, że pozostają wykluczone z głównych punktów uroczystości i największych weselnych atrakcji. Wręcz przeciwnie! Dzieciaki pod opieką animatora mogą wspólnie obejrzeć pierwszy taniec, zjeść weselny tort czy brać udział w niektórych zabawach. W momencie jednak, kiedy dorośli bawią się na parkiecie, nie biegają pomiędzy parami, a bawią się po swojemu – z animatorem, w miejscu specjalnie do tego przeznaczonym.

Animator i atrakcje

Animator może zapewnić dzieciom rozmaite atrakcje. Może organizować dla nich mini warsztaty tematyczne, a także konkurs w rysowaniu laurek. Może razem z nimi bawić się w teatr lub wspólnie śpiewać piosenki. Animator może także razem z dziećmi przygotować jakiś fajny prezent dla Młodej Pary. Może też razem z dziećmi robić zwierzątka z balonów lub puszczać bańki mydlane. Możliwości jest całe mnóstwo! Również i my możemy nieco pomóc animatorowi, wynajmując różne gadżety dla najmłodszych, np. trampolinę czy gry planszowe.

Animator – czy warto?

Oczywiście, że warto! Mając na „zapleczu” profesjonalnego animatora, który zajmie się dziećmi, nie będziemy musieli rezygnować z zabawy weselnej. Nie będziemy też musieli stresować się tym, czy aby maluchy nie będą przeszkadzały pozostałym gościom. Dzieci także na tym skorzystają. Zamiast się nudzić i biegać za rodzicami, będą świetnie się bawić.

 

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *