Animator dla dzieci na weselu

Animator dla dzieci na weselu

Wedding consultant No Comment
goście weselni przyjęcie weselne

animator dla dzieci na wesele

Dzieci obecne na weselu to kwestia bardzo sporna. Jedni są przeciwni, inni z kolei twierdzą, że maluchów nie może zabraknąć podczas zabawy. W końcu wesele to święto całej rodziny, a dzieci również do niej należą. Aby dzieci nie wynudziły się na weselu, a z nudów nie napsociły zbyt wiele, warto zapewnić im odpowiednią opiekę. Idealnym rozwiązaniem okazuje się tu być animator zabaw dziecięcych. Zazwyczaj koszt wynajęcia takiego animatora nie jest kosmicznie duży, a dzięki niemu nie musimy non stop biegać za swoimi pociechami.

Animator do zadań specjalnych

Animator na weselu pełni zazwyczaj kilka ról. Przede wszystkim pilnuje dzieci, zapewnia im rozrywkę i należytą opiekę. Fakt, że dzieci znajdują się pod skrzydłami animatora wcale nie oznacza, że pozostają wykluczone z głównych punktów uroczystości i największych weselnych atrakcji. Wręcz przeciwnie! Dzieciaki pod opieką animatora mogą wspólnie obejrzeć pierwszy taniec, zjeść weselny tort czy brać udział w niektórych zabawach. W momencie jednak, kiedy dorośli bawią się na parkiecie, nie biegają pomiędzy parami, a bawią się po swojemu – z animatorem, w miejscu specjalnie do tego przeznaczonym.

Animator i atrakcje

Animator może zapewnić dzieciom rozmaite atrakcje. Może organizować dla nich mini warsztaty tematyczne, a także konkurs w rysowaniu laurek. Może razem z nimi bawić się w teatr lub wspólnie śpiewać piosenki. Animator może także razem z dziećmi przygotować jakiś fajny prezent dla Młodej Pary. Może też razem z dziećmi robić zwierzątka z balonów lub puszczać bańki mydlane. Możliwości jest całe mnóstwo! Również i my możemy nieco pomóc animatorowi, wynajmując różne gadżety dla najmłodszych, np. trampolinę czy gry planszowe.

Animator – czy warto?

Oczywiście, że warto! Mając na „zapleczu” profesjonalnego animatora, który zajmie się dziećmi, nie będziemy musieli rezygnować z zabawy weselnej. Nie będziemy też musieli stresować się tym, czy aby maluchy nie będą przeszkadzały pozostałym gościom. Dzieci także na tym skorzystają. Zamiast się nudzić i biegać za rodzicami, będą świetnie się bawić.

 

 

Zostaw komentarz