To jest teraz modne: getselfie

getselfie weselne

Fotobudki na ślubach to hit ostatnich czasów. Nic w tym dziwnego, gdyż gadżet ten zapewnia gościom doskonałą zabawę, a przy okazji stanowi fantastyczną pamiątkę z imprezy. Ale, ale! Jeśli lubicie nowinki i chcecie iść z duchem czasu, pomyślcie o getselfie!

Czym jest getselfie?

W dużym skrócie jest to urządzenie, które tworzy animowane gify, kiedy się ruszamy. W przeciwieństwie od stałych fotografii tutaj liczy się nie tylko stylizacja, ale również sposób poruszania się. Urządzenie wybiera losowe klatki i tworzy z nich ciekawy i niepowtarzalny gif. To zdecydowanie lepsza zabawa niż tradycyjna fotobudka. Getselfie integruje gości i wyzwala ich kreatywność. Interaktywność gifów pozwala na przechowywanie ich w telefonie lub na komputerze oraz. I to nie koniec. Gotowe gify można edytować według własnych upodobań. Bez najmniejszych problemów można dodawać do nich podpisy, śmieszne teksty, itp.

Getselfie na wesoło

Planując weselną zabawę z getselfie, warto przygotować śmieszne akcesoria, które dadzą gościom niekończące się możliwości. Mogą to być śmieszne okulary, rozmaite kapelusze, peruki, sztuczne wąsy. Co tylko chcecie! Jeśli jako Para Młoda chcecie mieć z tej zabawy świetną pamiątkę, namówcie wszystkich gości do stworzenia zbiorowego getselfie!

Jak to działa?

Musicie przyznać, że getsefie brzmi trochę tajemniczo. Do niedawna sama nie wiedziałam co to jest i „jak to się je”. Tymczasem to niewielkie urządzenie na stelażu można postawić w dowolnym miejscu. Jego obsługa jest bardzo prosta. Wystarczy stanąć przed ekranem, nieco się poruszać, porobić śmieszne miny, a gify tworzą się same.

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *