Candy bar w stylu rustykalnym

rustic candy bar

Chcesz, aby twoje wesele odbyło się w klimacie sielsko-anielskim? Chcesz, aby było swojsko, a jednocześnie elegancko i stylowo? Postaw na wesele rustykalne. Te współczesne rustykalne bardziej mają charakter vintage niż wiejski. Przez to stanowią naprawdę ciekawą propozycję, która wygrywa w zawodach z weselami glamour czy tradycyjnymi. A jeśli wesele rustykalne, to oczywiście nie może na nim zabraknąć rustykalnego candy baru. W jednym z ostatnich postów pisałam wam o tym, jak modne stały się słodkie kąciku na przyjęciu weselnym. Na pewno warto zastąpić nimi popularne do tej pory wiejskie stragany. Candy bar na pewno skradnie serca wszystkich gości weselnych – nie tylko tych najmłodszych. Ciekawie zaaranżowany, może nawet stać się główną atrakcją przyjęcia, o której jeszcze długo będzie się mówić.

Rustic candy bar

Przy weselach rustykalnych warto całość dekoracji przygotować w kolorach ziemi i natury. Duży akcent warto postawić na odcienie bieli, śmietanki, beżu i brązu. Można też śmiało dołożyć zielenie lub rdzawe pomarańcze, a nawet brudne fiolety, jeśli tylko będą pasować do całości.

candy bar weselny

Sielsko – anielsko

Czym byłby idealny candy bar bez odpowiednich detali? Słodkości warto udekorować karteczkami opisującymi smak danej słodyczy lub naturalnym bambusem. Można też skusić się na liście i szyszki. To wszystko stworzy piękny i oryginalny klimat. Można też serwować słodkości na ekologicznych serwetkach lub papierowych tackach. Na pewno ciekawie zaprezentują się słodycze podane na drewnianych pieńkach.

rustykalny candy bar

rustykalny candy bar

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *