Candy bar w stylu rustykalnym

Candy bar w stylu rustykalnym

Wedding consultant No Comment
menu weselne przyjęcie weselne

rustic candy bar

Chcesz, aby twoje wesele odbyło się w klimacie sielsko-anielskim? Chcesz, aby było swojsko, a jednocześnie elegancko i stylowo? Postaw na wesele rustykalne. Te współczesne rustykalne bardziej mają charakter vintage niż wiejski. Przez to stanowią naprawdę ciekawą propozycję, która wygrywa w zawodach z weselami glamour czy tradycyjnymi. A jeśli wesele rustykalne, to oczywiście nie może na nim zabraknąć rustykalnego candy baru. W jednym z ostatnich postów pisałam wam o tym, jak modne stały się słodkie kąciku na przyjęciu weselnym. Na pewno warto zastąpić nimi popularne do tej pory wiejskie stragany. Candy bar na pewno skradnie serca wszystkich gości weselnych – nie tylko tych najmłodszych. Ciekawie zaaranżowany, może nawet stać się główną atrakcją przyjęcia, o której jeszcze długo będzie się mówić.

Rustic candy bar

Przy weselach rustykalnych warto całość dekoracji przygotować w kolorach ziemi i natury. Duży akcent warto postawić na odcienie bieli, śmietanki, beżu i brązu. Można też śmiało dołożyć zielenie lub rdzawe pomarańcze, a nawet brudne fiolety, jeśli tylko będą pasować do całości.

candy bar weselny

Sielsko – anielsko

Czym byłby idealny candy bar bez odpowiednich detali? Słodkości warto udekorować karteczkami opisującymi smak danej słodyczy lub naturalnym bambusem. Można też skusić się na liście i szyszki. To wszystko stworzy piękny i oryginalny klimat. Można też serwować słodkości na ekologicznych serwetkach lub papierowych tackach. Na pewno ciekawie zaprezentują się słodycze podane na drewnianych pieńkach.

rustykalny candy bar

rustykalny candy bar

 

Zostaw komentarz