Różowy tort weselny

tort ślubny z kwiatami

Tort to król każdego wesela – zarówno tego kameralnego, jak i hucznego. Bez tortu ani rusz. Model weselny powinien być nie tylko smaczny, ale także lub przede wszystkim piękny wizualnie. Dobrze, aby stylem i kolorystyką wpisywał się w ogólny klimat przyjęcia. Absolutną klasyką wśród tortów są te w odcieniach różu. Bo czy może być coś bardziej romantycznego od różu? Róż tak naprawdę sprawdzi się na każdym przyjęciu, dlatego jest to doskonała opcja dla niezdecydowanych. W połączeniu ze złotem doda szlachetności i przepychu, a zestawiony z czerwienią i z dodatkiem czarnych wstawek wpasuje się w przyjęcie w stylu glamour.

Kwintesencja romantyzmu

Nie wiem czemu, ktoś kiedyś określił róż jako kolor dziecinny i infantylny. Tak naprawdę, aby obcować z różem trzeba do niego dorosnąć. Poza tym kolor ten ma o wiele głębsze znaczenie i tylko ignoranci uważają inaczej. Różowy to symbol romantycznej miłości, wrażliwości, kobiecości i radości. Kojarzy się ze szczęściem i czymś lekkim.  Tort w tym kolorze zdecydowanie będzie strzałem w dziesiątkę!

Mocny róż, czy pastelowy?

Róż ma wiele twarzy, a mnogość odcieni pozwala na dostosowanie wariantu kolorystycznego do własnego gustu. Możemy wybrać tort w mocnym i wyrazistym odcieniu różu lub w bardziej subtelnym odcieniu pastelowym. Możemy wybrać tort, który cały będzie skąpany w różu lub tylko ozdobiony różowymi akcentami, np. kwiatami lub wstążkami. Z różem dobrze komponują się też inne kolory, zwłaszcza złoty, fiolet, biały, szary i czerwony. Można więc kombinować na wiele sposobów. Poniżej przedstawiam kilka inspiracji. Pięknie zaprezentuje się biały tort z różowymi akcentami. Stylowym pomysłem będzie też tort różowo-złoty.

różowy tort weselny

różowy tort weselny

różowy tort na ślub

tort weselny z różami

 

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *