Fotografia ślubna. Co jest teraz w modzie?

fotografia ślubna telefonem
Żródło: https://pl.pinterest.com/

Ślub to wyjątkowe wydarzenie. Co do tego, nie ma żadnej wątpliwości. Każdy z nas chce na zawsze zachować wspomnienia tego dnia. I tutaj przychodzi z pomocą fotografia ślubna, dzięki której te wszystkie ważne i ulotne chwile pozostaną z nami na zawsze w postaci wzruszających zdjęć, do których będziemy wracać wielokrotnie. Fotografia ślubna to dziś temat rzeka. Dla fotografów ślubnych nie ma dziś rzeczy niemożliwych. A, że potrzeba matką wynalazków, to co jakiś czas pojawiają się nowe trendy w fotografii ślubnej. Dziś zdjęcia zrobione w studio to stanowczo za mało. Co obecnie jest w trendach?

  1. Drony

Drony do tej pory kojarzone były głównie z nagrywaniem reportaży lub robieniem zdjęć z manifestacji, protestów, itp. Tymczasem jest to świetna sprawa na pomysłowe zdjęcia ślubne. Ujęcie z drona wyglądają bardzo efektownie i co najważniejsze, pozwalają na utrwalenie uroczystości ślubnej z zupełnie innej perspektywy. Zwykłej fotografii na pewno nie zastąpią, ale bez wątpienia będą fajnym uzupełnieniem klasycznych zdjęć. Fotografowanie za pomocą drona to niełatwa sprawa i dość rzadkie zjawisko. Jednakże dla chcącego nic trudnego. Jeśli dobrze poszukacie, na pewno znajdziecie eksperta w tej kwestii.

fotografia ślubna poznań z dronem w tle
Źródło: https://pl.pinterest.com
  1. Kije do selfie

Kije do selfie święcą triumfy i… opanowują wesela. Są niesamowitą szansą na zrobienie nietuzinkowych i unikatowych ujęć. Dla gości będzie to dodatkowa atrakcja. Z resztą, dla Was także. Taki kijek do selfie to dobry pomysł dla fanów szaleństwa i nowoczesnego podejścia do fotografii.

fotografia ślubna pozań selfi stick
Źródło: https://pl.pinterest.com
  1. Nietypowe plenery

Oryginalne plenery nadal są w cenie. Zapomnijcie więc o romantycznych zachodach słońca, zdjęciach na plaży czy łące pełnej kwiatów. Od kilku lat na topie utrzymują się zdjęcia w klimatach industrialnych, czyli w opuszczonych fabrykach, składach kolejowych, obdrapanych przystankach, w kopalniach, a nawet stoczniach. Surowość tych miejsc tworzy idealny kontrast dla eleganckich strojów młodych. Fachowcy ten trend w fotografii ślubnej nazywają często „trash the dress”, czyli „zniszcz sukienkę”. Wpisują się w niego również zdjęcia w deszczu, jeziorze. Coraz bardziej modne i pożądane stają się także sesje ślubne wykonywane pod wodą, podczas skoku ze spadochronem czy zjazdu na nartach!

fotografia ślubna poznań
Źródło: https://pl.pinterest.com/
  1. Zabawne gadżety

Lubianym przez Nowożeńców trendem są akcesoria, które zapewniają dobrą zabawę podczas sesji. Mogą to być wrotki, rolki, deskorolka, rower, a nawet skuter. Mogą to być kolorowe peruki czy maski gazowe. Wszystko oczywiście zależy od dystansu do siebie i poczucia humoru.

fotografia ślubna poznań
Źródło: https://pl.pinterest.com/
  1. Reportaże z jajem

panowie szykują się do ślubu
Źródło: http://flash-group.pl/2016/11/szalony-slub-natalii-marcina-fotografia-slubna/

Reportaże ślubne wciąż pozostają na topie. Oczywiście coraz częściej odchodzi się od tych klasycznych, gdzie wszystko musi być na „tip top”, gdzie każdy jest pięknie pomalowany, ładnie ubrany, po prostu kompletnie zrobiony. Dziś modne są reportaże z nutką humoru, a nawet ironii. Pan Młody krzątający się po domu w samych bokserkach? A czemu nie! Panna Młoda prasująca suknię? Czemu nie! Świadkowa ukradkiem pałaszująca ciastka? Jak najbardziej tak! Takie zabawne i humorystyczne reportaże będą o wiele fajniejszą pamiątką niż te, gdzie wszystko jest w punkt. Taka nietuzinkowa fotografia ślubna jest np. wykonywana w Poznaniu (sprawdź). Zdjęcia prezentują się świeżo i bardzo radośnie. I o to właśnie chodzi w sesji ślubnej!

 

 

 

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *