Do ślubu w kombinezonie

biały kombinezon

Kombinezony to prawdziwy hit ostatnich czasów. Święcą triumfy już od kilku sezonów i nic nie zapowiada, aby miały spaść z piedestału. Kombinezon stał się na tyle ulubionym elementem kobiecej garderoby, że zapragnęłyśmy mieć go również w trendach ślubnych. No i jest. Coraz więcej dziewczyn decyduje się wypowiedzieć sakramentalne „tak” właśnie w kombinezonie. Przesada? Niekoniecznie. Za to bardzo stylowo, oryginalnie i świeżo. Bo kombinezon to świetna alternatywa dla nieco oklepanej sukni ślubnej.

Dla każdego coś miłego

Oferta na kombinezony jest teraz tak bogata, że bez problemu każda z nas znajdzie coś dla siebie. Możemy wybierać między kombinezonami z satyny lub wiskozy. Możemy wybierać między kombinezonami na ramiączkach, bez ramiączek lub modelami z długim rękawem. Szykownie prezentują się kombinezony o geometrycznej formie i minimalistyczne w wyrazie, jak równie z modele bogato zdobione kamieniami, marszczeniami czy koronkami.

I co dalej?

Prawda jest taka, że kombinezon nie potrzebuje zbyt wiele do szczęścia, aby prezentować się perfekcyjnie. Wystarczą seksowne szpilki (genialnie wydłużą sylwetkę) i ładny stroik we włosach. Tylko tyle i aż tyle. Welon raczej bym odradzała, bo z kombinezonem może wyglądać odrobinę dziwnie. Za to kwiat we włosach będzie już bardzo na miejscu.

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *