Uwaga hit: manekin manicure

manekin manicure na ślub

Trendy w stylizacji paznokci zmieniają się jak w kalejdoskopie. Również trendy w manicure ślubnym potrafią zaskakiwać i non stop przynoszą coś nowego. O ile w sezonie wiosenno-letnim paznokcie malowałyśmy w pudrowych odcieniach różu, o tyle jesienią sięgamy po odcienie bardziej naturalne. Hitem ostatnich czasów stał się MANEKIN MANICURE, który będzie także wiodącym trendem wiosny 2018. Jest to pomysł Mariana Newmana słynącego z doskonałego wyczucia stylu i kreowania nowości w dziedzinie stylizacji paznokci.

Manekin manicure – cóż to takiego?

Jest to metoda malowania paznokci na kolor, który do złudzenia przypomina ten, jaki mają sklepowe manekiny. Manicure perfekcyjnie dopasowany do skóry daje wrażenie, jakby był wykonany z plastiku. Ale uwaga! Manekin manicure to nie to samo co nude manicure. Manekin daje odrobinę inny efekt niż znany i lubiany przez kobiety nude. W jego przypadku odcień lakiery do paznokci jest nie tylko neutralny, ale przede wszystkim bardzo zbliżony do naszej karnacji.

Tego typu manicure prezentuje się elegancko, jednocześnie oryginalnie. Jest na tyle subtelny, że idealnie dopełnia ślubną stylizację. Co prawda klasyczny manekin manicure nie posiada żadnych zdobień, to jednak z okazji ślubu możemy zdecydować się na małe i subtelne zdobienie, np. w postaci maleńkiego diamenciku.

manicure manekin

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *