Podaruj żonie / mężowi odrobinę piękna…

Zwyczaj obdarowywania Młodych prezentami w dniu ich ślubu nikogo nie zaskakuje. Taką mamy tradycję, koniec i kropka. Zaskoczeniem byłoby pojawienie się na ślubie bez prezentu. Mnie osobiście bardzo podoba się zwyczaj wzajemnego obdarowywania siebie prezentami przez samych Młodych. To znaczy – mąż wręcza jakiś drobiazg żonie, a żona mężowi. Tak m.in. świętują swój ważny dzień Nowożeńcy za oceanem. Obsypują siebie miłymi drobiazgami i tym samym jeszcze bardziej podkręcają ważność wydarzenia. Mimo, że tradycja ta dopiero raczkuje w naszym kraju, to chyba rokuje całkiem nieźle. A wy? Co powiecie na taką tradycję. Jesteście za, czy przeciw?

Co kupić żonie? Co kupić mężowi?

Srebrna bransoletka moments Pandora
Srebrna bransoletka moments Pandora

Co kupić przyszłej małżonce z okazji ślubu? Na pewno dobrym pomysłem jest piękna biżuteria. Mimo, że na palcu wybranki lśni już pierścionek zaręczynowy i obrączka, to jednak warto dokupić coś jeszcze do kompletu. W końcu sama Marylin Monroe mawiała, że błyskotki są najlepszym przyjacielem każdej kobiety. Nie ma chyba kobiety, która nie ucieszyłaby się na widok małego co nie co, wykonanego ze srebra lub złota. Fajnym pomysłem może być np. delikatny naszyjnik, który od pewnego już czasu jest hitem wśród biżuteryjnych trendów. Nieustannie modne są też bransoletki. Może warto skusić się na jakąś stylową? Musicie jednak pamiętać, że nie może być to byle jaka bransoletka. Cacko, które podarujecie żonie z okazji Waszego ślubu, musi być wyjątkowe. Dobrym wyborem są bransoletki Pandora (tutaj). Biżuteria tej znanej marki od zawsze uznawana była za luksusową i wyjątkową. Nie ma drugich takich bransoletek. Szczególnie warte uwagi są bransoletki Pandora z kolekcji „moments”. Ich wyjątkowość polega na tym, że z czasem (przy okazji kolejnych rocznic) można dodawać do nich nowe klipsy lub charmsy i tym samym uwieczniać chwile, które zasługują na zapamiętanie.

Podwójnie pleciona skórzana bransoletka Pandora
Podwójnie pleciona skórzana bransoletka Pandora

To samo tyczy się prezentu dla męża. Oczywiście można zakupić piękne spinki do mankietów lub zegarek. Można też zakupić eleganckie wino, choć pewnie otrzymacie je od gości weselnych. Krawat? Zdecydowanie odpada. Zostawcie go na urodziny. Książka, płyta z muzyką? Trochę banalne. Stylowa i elegancka biżuteria to chyba jeden z lepszych pomysłów. Oczywiście najbardziej popularnym rodzajem męskiej biżuterii są bransoletki. Ukochany może je nosić bez względu na okazję. Jaką bransoletkę wybrać? Dobrym pomysłem (tak jak w przypadku prezentu dla Niej) są bransoletki Pandora wykonane ze sznurków lub skórzanych, plecionych rzemieni. Jeśli dodacie do nich odpowiednie klipsy lub zawieszki, otrzymacie prezent spersonalizowany, taki, który będzie kojarzył się tylko z Wami.

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *