Toczek zamiast welonu? Odrobina szaleństwa w doborze dodatków ślubnych!

Toczek zamiast welonu? Odrobina szaleństwa w doborze dodatków ślubnych!

admin One comment
dodatki ślubne inspiracje ślubne moda ślubna ślub

Kto by pomyślał, że finezyjne toczki ślubne powrócą jeszcze do łask. A prawda jest taka, że coraz więcej panien młodych zamiast na długi, powłóczysty welon, decyduje się na toczek – dodatek, któremu nie można odmówić zmysłowości.

toczek ślubny

efektowny toczek ślubny (źródło: Pinterest)

To wyjątkowe nakrycie głowy będzie w sezonie 2013 prawdziwym hitem. Choć kojarzy się ze stylem retro, doskonale współgra z nowoczesnością. W zależności od sposobu upięcia woalki, może być mniej lub bardziej klasyczny, a także awangardowy, niebanalny, wykraczający poza skromną elegancję i skierowany w stronę wyrazistej formy (jak ten na zdjęciu).

Toczek jest idealną propozycją dla nietuzinkowych panien młodych, które robią wszystko, by choć trochę odbiec od tradycyjnego wizerunku ślubnego. Maleńki kapelusik z woalką każdej sukni ślubnej doda wytworności i elegancji, wyjątkowego smaku i wyrafinowania. Co więcej, taki toczek z woalką sprawi, że w tym wyjątkowym dniu panna młoda będzie wyglądać nie tylko kobieco, ale i nieco tajemniczo.

One comment

Kaśka

lipiec 20, 2013 at 2:21 pm

Super pomysł zwłaszcza dla dziewczyn, które lubią przełamywać utarte schematy. Mnie toczki podobają się bardziej, aniżeli welony, zwłaszcza te krótkie…

Zostaw komentarz