Obrączki ślubne z dwukolorowego złota

Obrączki ślubne z dwukolorowego złota

admin One comment
biżuteria ślubna dodatki ślubne inspiracje ślubne ślub

Ostatnio salony jubilerskie oferują coraz większy wybór obrączek z dwukolorowego złota. To ciekawa propozycja dla par, które nie mogą zdecydować się na to, jaki rodzaj złota bardziej im odpowiada: białe czy żółte, a może niecodzienne różowe.

obrączki z białego i różowego złota

Obrączki firmy Apart z białego i różowego złota

Połączenie dwóch kolorów na pewno jest rozwiązaniem oryginalnym, nietuzinkowym i ciekawym pod względem wizualnym. Na rynku dominują obrączki z żółtego złota z przebiegającym przez ich środek pasem złota białego.

obrączki z białego i żółtego złota

Niektóre modele są dodatkowo ozdobione wygrawerowanym wzorem lub błyszczącym kamykiem. Ciekawie prezentują się też obrączki wykonane z białego złota przeplatanego ze złotem różowym.

Z pewnością znajdziemy przynajmniej kilkanaście interesujących wzorów łączących dwa kolory złota. Można też samodzielnie zaprojektować wzór i wybrać się do złotnika, który wykona obrączki według przedstawionego projektu – wówczas naprawdę będą niepowtarzalne.

One comment

Karolcia

lipiec 8, 2013 at 11:51 am

Mnie najbardziej podobają się obrączki w jednym kolorze i matowe. Połączeni srebra i złota jakoś do mnie nie przemawia. Jako minimalistka, wolę bardziej zachowawcze rozwiązania 🙂

Zostaw komentarz