Toczek zamiast welonu? Odrobina szaleństwa w doborze dodatków ślubnych!

Kto by pomyślał, że finezyjne toczki ślubne powrócą jeszcze do łask. A prawda jest taka, że coraz więcej panien młodych zamiast na długi, powłóczysty welon, decyduje się na toczek – dodatek, któremu nie można odmówić zmysłowości.

toczek ślubny

efektowny toczek ślubny (źródło: Pinterest)

To wyjątkowe nakrycie głowy będzie w sezonie 2013 prawdziwym hitem. Choć kojarzy się ze stylem retro, doskonale współgra z nowoczesnością. W zależności od sposobu upięcia woalki, może być mniej lub bardziej klasyczny, a także awangardowy, niebanalny, wykraczający poza skromną elegancję i skierowany w stronę wyrazistej formy (jak ten na zdjęciu).

Toczek jest idealną propozycją dla nietuzinkowych panien młodych, które robią wszystko, by choć trochę odbiec od tradycyjnego wizerunku ślubnego. Maleńki kapelusik z woalką każdej sukni ślubnej doda wytworności i elegancji, wyjątkowego smaku i wyrafinowania. Co więcej, taki toczek z woalką sprawi, że w tym wyjątkowym dniu panna młoda będzie wyglądać nie tylko kobieco, ale i nieco tajemniczo.

One thought on “Toczek zamiast welonu? Odrobina szaleństwa w doborze dodatków ślubnych!

  1. Super pomysł zwłaszcza dla dziewczyn, które lubią przełamywać utarte schematy. Mnie toczki podobają się bardziej, aniżeli welony, zwłaszcza te krótkie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *