Chabrowe Wzgórze do wzięcia, czyli mieszkania w Gdańsku na sprzedaż!

nowe mieszkania gdańsk, niska zabudowa

Raz na jakiś czas wracam do tematu zakupu mieszkania. Dlaczego? Bo jest to jedna z najważniejszych decyzji, jaką przychodzi nam podjąć w dorosłym życiu. Poza tym, kto by chciał mieszkać po ślubie z teściami czy własnymi rodzicami. Choćby nie wiem jak cudowni byli, własne mieszkanie to skarb nie do przecenienia. Jak to mawiał klasyk – kochajmy się z teściami i rodzicami, ale mieszkajmy osobno 😉 Teraz na horyzoncie pojawiła się kolejna fajna propozycja na zakup mieszkania. Nowe mieszkania Gdańsk poleca! Mieszkania w niskiej zabudowie na wspaniale brzmiącym osiedlu – Chabrowe Wzgórze (sprawdź). Jest to bardzo kameralne osiedle, stworzone z myślą o osobach, które lubią mieszkać niedaleko centrum, a jednocześnie cenią sobie ciszę, spokój i naturę.

Mieszkania w Gdańsku – oferta

Nowe mieszkania w Gdańsku, o których dzisiejszy post to idealna propozycja dla ludzi młodych, a także młodych małżeństw i rodzin z dziećmi. Mieszkania znajdują się na osiedlu usytuowanym w Kowalach, koło Gdańska. Lokalizacja inwestycji zapewnia komfortowy dojazd do pozostałych rejonów Trójmiasta. Dojazd samochodem do obwodnicy Trójmiasta zajmuje jedynie 4 minuty, a do centrum Gdańska – 12 minut. Kowale są ponadto objęte siecią komunikacji miejskiej Gdańska. Brzmi wygodnie? W rzeczywistości tak właśnie jest 🙂 Warto jeszcze dodać, że Kowale charakteryzują się bogatą infrastrukturą handlowo-usługową oraz dobrze rozwiniętą ofertą oświatową. W pobliżu osiedla funkcjonuje niepubliczna szkoła podstawowa i gimnazjum, przedszkole oraz punkt przedszkolny.

Chabrowe Wzgórze, nowe mieszkania Gdańsk z pięknym widokiem na zieleń
Chabrowe Wzgórze (źródło: polnord.pl)

nowe mieszkania Gdańsk w niskiej zabudowie na spokojnym osiedlu

Mieszkania dla wymagających

Nowe mieszkania w Gdańsku na pewno zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. To, co je wyróżnia na pierwszy rzut oka, to na pewno funkcjonalność i wysoki standard wykończenia w atrakcyjnej cenie. Oferta obejmuje duży wybór lokali o różnorodnych rozkładach, w tym kawalerki o powierzchni 29-33 m2, dwu- i trzy pokojowe lokale o metrażu 34-62 m2, a także przestronne, rodzinne mieszkania czteropokojowe do 77 m2 powierzchni. Mieszkania na parterze posiadają przestronne ogródki, co jest ich dodatkowych atutem. Mieszkania na wyższych kondygnacjach zostały wyposażone w słoneczne balkony.

 

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *