Uwaga! Mieszkania na sprzedaż w Szczecinie

źródło: http://www.polnord.pl
źródło: http://www.polnord.pl

Ślub i wesele już za Wami? Teraz czas pomyśleć o przyszłości. Może czas zastanowić się nad własnym gniazdkiem? Nawet gdy mamy super rodziców czy teściów, to jednak powinniśmy się od nich wyprowadzić i… zamieszkać osobno. Dlatego dzisiejszy post postanowiłam poświęcić mieszkaniom. Na sprzedaż. W Szczecinie.

Jest tutaj ktoś, kto akurat planuje zakup własnych „czterech kątów”? Może dacie się skusić na piękne gniazdko położone w samym sercu nowiuteńkiego osiedla Ku Słońcu w Szczecinie? Osiedle to jest prawdziwą oazą ciszy i spokoju. Zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie jeziora oraz terenów rekreacyjno-sportowych, stanowi doskonałą lokalizację dla młodych małżeństw. Plusem jest kameralna zabudowa, co z pewnością docenicie w momencie, kiedy pojawią się dzieci.

Mimo, że osiedle położone jest blisko centrum miasta (ok.3 km od Szczecina), to życie tutaj toczy się jakby innym rytmem. W przeciwieństwie do wielu innych osiedli, osiedle Ku Słońcu posiada własne obiekty zielone, place miejskie, tereny rekreacyjne i punkty usługowe. Na terenie osiedla znajduje się bank i bankomaty, fryzjer, kwiaciarnia i stomatolog. Wokół osiedla znajdują się liczne centra handlowe, stacje benzynowe, sklepy, a także apteka, szkoła i linie tramwajowe jeżdżące w kierunku centrum Szczecina. Brzmi kusząco? Wyobraźcie sobie życie w takim luksusie.

Mieszkania w Szczecinie o których mowa, czyli na osiedlu Ku Słońcu to świetna inwestycja na przyszłość. Znajdziecie tam zarówno bezpieczeństwo, jak i wygodę. W zależności od potrzeb życiowych, a przede wszystkim możliwości finansowych, możecie zdecydować się na mieszkania w Szczecinie o mniejszym lub większym metrażu. Do wyboru są „lokale” o różnych powierzchniach. Uwaga! Mieszkania na parterze posiadają ogródek (sprawdź).

To co? Spełniamy marzenia o własnych „czterech kątach”, w których nikt nie będzie nam przeszkadzał? 😉 Do dzieła!

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *