Porozmawiajmy o… seksie!

źródło: pinterest
źródło: pinterest

Dziś będzie trochę nietypowo, bo o seksie… Spokojnie! Nie mam zamiaru prawić wam żadnych morałów, wręcz przeciwnie. Nie od dziś wiadomo, że seks był i na pewno będzie bardzo ważną częścią naszego życia. Seks bardzo pozytywnie wpływa na naszą psychikę, dobre samopoczucie, a nawet i zdrowie. Świetnie rozładowuje stres, pomaga pozbyć się napięcia i poprawia nastrój. Nieoceniony wpływ ma także na budowanie więzi i bliskości między partnerami. Niestety, bardzo często nasze życie intymne nie wygląda tak, jakbyśmy tego chcieli. Gdzie tkwi problem? O tym w dzisiejszym poście.

Jak być lepszym w łóżku?

Każdy chce być jak najlepszy w łóżku. Każdy chce jak najlepiej zadowolić swojego partnera. Nie każdy jednak wie, jak tego dokonać. Jak być dobrym w łóżku lub więcej – jak być lepszym w łóżku? Wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Na początek warto pozbyć się blokujących barier i zaufać partnerowi. Nic tak nie zbliża i nie wyzwala w nas demona miłości jak zaufanie. To bardzo ważny czynnik. Gdy znajdziemy się w jego posiadaniu, wszystko pójdzie już gładko.

Ważne jest także odpowiednie przygotowanie się do nocnych igraszek. Istotna jest gotowość psychiczna (brak stresu, odpoczynek, zrelaksowanie) oraz gotowość fizyczna zwana też kondycją. Większa wytrzymałość fizyczna, to więcej możliwości w łóżku… To tak, jak ze sportowcami. Dobra kondycja pomaga im wspiąć się na wyżyny i osiągać coraz to więcej. Zadbajcie więc o swoje ciało i kondycję. Wówczas będziecie mogli zdziałać jeszcze więcej!

Ważne jest również słuchanie się i wsłuchiwanie w siebie. Rozmowa o wzajemnych oczekiwaniach i potrzebach także potrafi zdziałać więcej. Jeśli będziecie słuchać partnera, tym samym będziecie lepsi w łóżku.

Jak czerpać przyjemność z seksu?

Na pytanie: jak czerpać większą przyjemność z seksu, specjaliści odpowiadają – minimalizując stres dnia codziennego lub ucząc się panowania nad nim. Musicie pamiętać, że duża dawka stresu = większe zmęczenie, a to z kolei przekłada się na brak chęci do zbliżenia i mniejsze odczuwanie przyjemności. Bo jeśli coś robimy rutynowo lub z tak zwanego obowiązku, przyjemność z seksu jest znikoma.

Kluczem do osiągnięcia sukcesu i kluczem do czerpania przyjemności z seksu jest chęć wyzwalania w sobie pozytywnych emocji. Jeśli nauczycie się czerpać przyjemność z drobiazgów, nauczycie się także walczyć ze stresem i jego negatywnymi skutkami. To z kolei przełoży się na polepszenie waszego życia seksualnego i zwiększenie doznań.

Większą przyjemność z seksu zapewnią wam także eksperymenty w łóżku i nocne zabawy w łóżku. Nie bójcie się bawić seksem. Eksperymentowanie czy sięganie po gadżety z sex shopu jeszcze nikomu nie wyszło na złe. A wręcz przeciwnie! To tylko może wyjść wam na dobre.

Pamiętajcie, że zazwyczaj te największe przyjemności nie są planowane. Działanie z zaskoczenia przynosi o wiele lepsze rezultaty niż działanie według ściśle określonego planu. Nic tak bowiem nie zabija radości z seksu jak rutyna. Zaskakujcie się nawzajem. Prowokujcie. Zachowujcie się jak para nastolatków, która dopiero odkrywa swoją seksualność. Unikajcie rutyny i bądźcie nieprzewidywalni.

Jak zwiększyć doznania?

źródło: liderin.pl
źródło: liderin.pl

Dobrym rozwiązaniem na zwiększenie doznań, poza eksperymentowaniem i zabawą, jest także przyjmowanie odpowiednich suplementów diety. Jednym z najskuteczniejszych i najbardziej polecanych suplementów jest Liderin Sex Ekspert. Zażycie go na około 60 minut przed stosunkiem, zwiększy nie tylko możliwości w łóżku, ale i satysfakcję ze zbliżenia.

Więcej na temat seksu, a także więcej na temat Liderinu znajdziecie tutaj: http://www.liderin.pl/fakty

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *