Uwaga! Mieszkania w Warszawie Wilanowie na sprzedaż

źródło: polnord.pl
źródło: polnord.pl

Ślub to jeden z przełomowych momentów w życiu człowieka. Kolejnym przełomowym momentem są narodziny dziecka. Jeszcze kolejnym – zakup własnych, wymarzonych czterech kątów. Któż z nas nie chciałby własnego gniazdka? Nawet jeśli mamy super rodziców czy teściów, to jednak posiadanie czegoś własnego jest prawdziwym luksusem. Kochajmy się z rodzicami i teściami… ale żyjmy osobno 😉

Zapewne zdążyliście już zauważyć, że dzisiejszy post nie będzie typowo ślubny. Będzie mieszkaniowy. Już kiedyś miałam okazję podjąć się tego tematu. Z tego co wiem, spotkał się on z dużym zainteresowaniem. Dlatego dziś na chwilę do niego wrócimy. Jest okazja na zakup mieszkania na warszawskim Wilanowie. Brzmi zachęcająco? To zagłębmy się w szczegóły.

Mieszkania Warszawa Wilanów – oferta

Wilanów od dawien dawna uznawany jest za jedną z najpiękniejszych i najbardziej eleganckich dzielnic Warszawy. Mieszkanie w Wilanowie to marzenie wielu. Teraz jest okazja, żeby je spełnić. W centralnej części miasteczka Wilanów znajduje się elegancki kompleks prestiżowych budynków wielorodzinnych. Cztery z sześciu budynków kompleksu zostały już wybudowane i stanowią doskonałą wizytówkę osiedla. Dwa ostatnie budynki zwieńczają projekt od ul. Branickiego i Gieysztora. Odbiór mieszkań w ostatnich budynkach zaplanowano na 2016 rok.

 Śródmieście Wilanów znajduje się w centrum Miasteczka Wilanów – osiedla na miarę dzielnicy i jedynego w Polsce zaprojektowanego z rozmachem i tak kompleksowego założenia urbanistycznego. Istniejąca już dziś infrastruktura drogowa i komunikacja miejska w prosty i szybki sposób łączą osiedle ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Znajdujące się w strefie dojścia pieszego galerie handlowe, liczne punkty usługowe i handlowe, a także szpital, szkoły prywatne i publiczne przedszkola pozwalają na swobodne funkcjonowanie mieszkańców, bez potrzeby codziennego korzystania z samochodu.

Inwestycja na przyszłość

Mieszkania Warszawa Wilanów  (kliknij) to doskonały kapitał w przyszłość. Znajdziecie tam zarówno niezwykły komfort, jak i bezpieczeństwo. W zależności od potrzeb życiowych, a przede wszystkim możliwości finansowych, możecie zdecydować się na mieszkania w Warszawie Wilanowie o dużym lub nieco mniejszym metrażu. Do wyboru są bowiem mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach od 40 do 105m2.

Mieszkania dla najbardziej wymagających

Mieszkania w Warszawie Wilanowie to oferta dla najbardziej wymagających osób. Przede wszystkim to oferta dla osób, które cenią luksus, wygodę i bezpieczeństwo. Każde z oferowanych mieszkań posiada duże, drewniane okna, widne kuchnie i bardzo ustawne salony. Niektóre z mieszkań posiadają balkony, inne – tarasy. Do niektórych przynależą też urocze ogródki – w sam raz dla rodzin z dziećmi. Dużą zaletą mieszkań z tej inwestycji są wideo domofony oraz całodobowa ochrona. To co? Spełniamy marzenia o własnych „czterech kątach”, w których nikt nie będzie nam przeszkadzał? Do dzieła!

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *