Garnitur do ślubu dla nowoczesnej Panny Młodej

źródło: annakrzyzanowska.pl
źródło: annakrzyzanowska.pl

Współczesne panny młode coraz częściej uciekają od tradycyjnych sukien. Coraz chętniej sięgają po rozwiązania nowoczesne, a czasami nawet i awangardowe. O ile suknia ślubna w kolorze innym, niż biel, nikogo już nie dziwi, to są jeszcze pomysły, które zaskakują weselnych gości. Zaskoczyć możemy nie tylko samym krojem, ale także… zamianą sukienki na garnitur.

Garnitury kojarzone były do tej pory jako strój typowy dla pana młodego. Od kilku już sezonów, również panna młoda może pójść do ołtarza w eleganckim garniturze. Może to być garnitur w kolorze bieli lub odcieniach wanilii, śmietanki, ecru.

Garnitur, który coraz śmielej zastępuje tradycyjne suknie ślubne, wcale nie jest od nich gorszy i wcale nie odejmuje kobietom kobiecości. Wręcz przeciwnie. Idealnie skrojony garnitur potrafi równie doskonale, co suknia, podkreślić kobiecość i naturalne piękno panny młodej. Ładnie akcentuje talię i linię bioder. Można pokusić się o stwierdzenie, że może być bardziej seksowny i zmysłowy, niż suknia.

Garnitury dają wiele możliwości. Taki garnitur można założyć do seksownych szpilek lub butów w stylu dandysa. Pod taki garnitur można założyć albo elegancką koszulę, albo zmysłowy top z koronki. Co prawda, garnitury nie przepadają za klasycznymi welonami, ale pięknie prezentują się ze stroikami. Fajny efekt dają również z dużą biżuterią – również tą włożoną we włosy.

Jedną z marek, która ma w swojej ofercie garnitury dla panien młodych jest HOUGHTON. Do wyboru mamy garnitury wykonane z czystego jedwabiu, a także modele ozdobione koronką, która w tym sezonie ślubnym znów wraca do łask i wyznacza ślubne trendy. Garnitury ślubne tworzy również słynna Stella McCartney. Niestety jej dzieła mogą być poza naszym zasięgiem. Ale nie oznacza to tego, że nie możemy się nimi inspirować i nie uszyć podobnego 😉

W Polsce piękny garnitur ślubny możemy znaleźć u projektantki Anny Krzyżanowskiej. Na oficjalnej stronie projektantki znajdziecie propozycje ślubnych kolekcji.

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *