Uwaga Młodzi! Nowe mieszkania na sprzedaż

Tęczowy Las - nowe mieszkania na sprzedaż w Olsztynie
Tęczowy Las – nowe mieszkania na sprzedaż w Olsztynie

Zakup mieszkania to przełomowy moment w życiu Nowożeńców. O ile oczywiście wcześniej nie posiadali własnego gniazdka. Nie tak dawno pisałam Wam o fajnej ofercie na mieszkania w Warszawie. Dziś mam coś dla mieszkańców Olsztyna. Pamiętajcie, że mieszkanie z teściami czy rodzicami jest fajne do czasu… Prędzej czy później nadejdzie taki czas, że zamarzycie o przeprowadzce. Bo jak by nie było, jakich cudownych teściów i rodziców byśmy nie mieli, własne mieszkanie to skarb. Jak to mawiał klasyk – kochajmy się z teściami, ale mieszkajmy osobno 😉 Jak jest okazja na zakup mieszkania w Olsztynie, to trzeba z niej korzystać (sprawdź). Prawda, że brzmi zachęcająco? To teraz zagłębmy się w szczegóły.

Mieszkania Olsztyn – oferta

Mieszkania w Olsztynie, o których dzisiejszy post to idealna propozycja dla ludzi młodych, młodych małżeństw, rodzin z dziećmi. Znajdują się one na Osiedlu Tęczowy Las, dzięki czemu idealnie łączą przyjemne z pożytecznym, wielkomiejskie życie i relaks z dala od zgiełku. Z jednej bowiem strony mamy bliskość natury, a z drugiej – nie musimy rezygnować z aktywności w mieście. Mieszkania położone są zaledwie 15 minut drogi od centrum Olsztyna, w bliskim sąsiedztwie lasu i jeziora Bartąg. Posiadają balkony lub tarasy, a także widne kuchnie.

0q5a2632

Mieszkania dla wymagających

Mieszkania w Olsztynie z pewnością zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Na pewno zaspokoją oczekiwania osób, które cenią sobie luksus, wygodę i bezpieczeństwo. Każde z oferowanych mieszkań posiada piękny, ustawny salon i sypialnię. Każde wyposażone jest w widną kuchnię. Przy mieszkaniach parterowych znajdują się przestronne ogródki, które można zaaranżować na różne sposoby. Niektóre mieszkania posiadają balkony, inne – piękne tarasy. Nie wspomnę już o widoku, jaki rozpościera się z okien tychże mieszkań. Las i jezioro to widok warty każdej ceny! 😉 Dużą zaletą mieszkań z tej inwestycji są wideo domofony, które podnoszą poziom bezpieczeństwa oraz duże, przestronne i jasne klatki schodowe.

0q5a2896

0q5a2993

0q5a2601

Blisko centrum miasta

Mieszkania w Olsztynie z inwestycji Tęczowy Las mają jeszcze jedną, ogromną zaletę – doskonałą komunikację  z centrum. Do Centrum Olsztyna oddalonego ok. 6 km można łatwo się dostać komunikacją miejską, w tym nową linią tramwajową. Samochodem natomiast, zmodernizowaną ul. Sikorskiego szybko i bezpiecznie można dostać się do wszystkich ważnych obiektów Olsztyna tj. Uniwersytetu, urzędów i Starego Miasta.

0q5a2596

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *