Manicure ślubny – gorące trendy

przepiękny ślubny manicure opcja nude - dopełnieniem jest ażur na paznokciu palca serdeczniego

Na olśniewający wygląd panny młodej wpływa wiele detali. Poza suknią ślubną, istotną rolę odgrywa makijaż i fryzura. Nie bez znaczenia są też dłonie. W końcu to one (a zwłaszcza jedna) w pewnym momencie odegrają pierwszoplanową rolę. Gdy przyszły mąż będzie zakładał na palec obrączkę, wszyscy skupią się na Twoich dłoniach. Warto więc zadbać o piękny i stosowny manicure. W dniu ślubu najlepiej sprawdza się klasyka, co nie oznacza, że nie możemy odrobinę jej podkręcić.

Klasyka w nowoczesnej odsłonie

W tym sezonie manicure ślubny ma być wyrafinowany i ma stać pod znakiem glamour. A to oznacza jedno – zapominamy o tradycyjnym french manicure. Albo zdobimy go motywami kwiatowymi, albo idziemy odrobinę dalej i tworzymy na paznokciach oryginalne kompozycje. Numerem jeden są teraz zdobienia cyrkoniami albo opalizującymi kamieniami. Cyrkonią można ozdobić zarówno jeden paznokieć, jak i wszystkie. Cyrkonia może na paznokciu pojawić się solo lub w obecności innych cyrkonii, zapewniając tym samym efekt glamour w wydaniu „total look”.

Nietuzinkowym rozwiązaniem są naklejki na paznokcie, które wprowadzają do ślubnej stylizacji odrobinę szaleństwa. Jeśli zechcesz wprowadzić na paznokcie wzór, wybierz modne koronki lub specjalne folie w kolorze srebra, ewentualnie złota. W ślubnym manicure od dawna modne są perełki. W tym sezonie nie pojawiają się jednak jako subtelna ozdoba, a raczej jako odważna kompozycja – ze wzorkami, brokatem i innymi wypukłymi elementami. Efekt jest niesamowity!

matowy ślubny manicure z fakturą warkocza  i elementami dekoracyjnymi - złote kokardki

ślubny manicure  z dekoracja z cyrkonii i napisem I do na serdecznym palcu

delikatny ślubny manicure zakończony biżuterią

ślubny manicure w mlecznym kolorze z dekoracją z cyrkonii na paznokciu palca serdecznego i u podstawy paznokcia pa;ca środkowe

ślubny manicure ombre z delikatną dekoracją na serdecznym palcu

Nie tylko biel

Przyzwyczajone jesteśmy, że ślubny manicure musi być w odcieniach bieli. Tymczasem trendy wyraźnie pokazują, że biel schodzi na dalszy plan. Coraz częściej zamiast bieli, na dłoniach panien młodych pojawiają się pastele. Róże, błękity, fiolety, odcienie nude to teraz najmodniejsze kolory ślubnego manicure.

ślubny manicure w kolorze beżowym z przepięknym biały ażurem na paznokciu palca serdecznego

ślubny manicure w zastępstwie białego. Tu biały lakier z sercem z kropek tylko na palcu serdecznym

ślubny manicure - róż pastelowy może spokojnie zastąpić standardową biel. Tu dodatkowo akcent brokatowy na serdecznym palcu

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *