Dieta przed ślubem? Dieta sokowa!

odchudzanie przed ślubem

Ślub to wyjątkowe wydarzenie dla każdej kobiety. Tego dnia wszystkie oczy zaproszonych Gości są zwrócone właśnie na Pannę Młodą, stąd tak wiele czasu zajmują przygotowania związane z jej wyglądem. Począwszy od wyboru sukni ślubnej, po dodatki, makijaż i fryzurę, a nawet odpowiednią przedślubną dietę. Dobrze dobrana może pomóc Pannie Młodej zgubić kilka zbędnych kilogramów, by w tym szczególnym dniu doskonale się prezentować.

Jaka szybka dieta będzie najlepsza?

Zdecydowanie dieta sokowa!

odchudzanie przed ślubem

Dieta sokowa – co to jest i na czym polega?

Dieta sokowa czy inaczej mówiąc detoks sokowy to kuracja trwająca od jednego do kilku dni, której głównym celem jest oczyszczenie organizmu i zgubienie kilku kilogramów w krótkim czasie. Jak sama nazwa wskazuje, w trakcie kuracji głównym i jedynym spożywanym przez nas „posiłkiem” są staranie przygotowane soki. Pijąc wspomniane soki, będące źródłem witamin, minerałów oraz błonnika, nie odczuwamy głodu, gdyż pokrywają one dzienne zapotrzebowanie na energię.

Jednocześnie nie spożywamy żadnych niezdrowych czy wysokokalorycznych potraw, co sprzyja procesowi detoksykacji, i oczywiście odchudzaniu. Dieta sokowa może trwać kilka dni, lub też kilka tygodni, będąc uzupełnieniem i dodatkiem do zbilansowanego sposobu żywienia. Dla przyszłej Panny Młodej, której w tym gorącym okresie przygotowań bez wątpienia nie brakuje stresów, taka dieta sokowa będzie bardzo dobrym rozwiązaniem.

Więcej o diecie sokowej znajdziesz tu: https://www.sportfoodsoki.pl/smartblog/11_dieta-sokowa.html

Zalety oczyszczającej diety sokowej

Jak już wspomnieliśmy, soki do detoksykacji można zakupić w gotowych pakietach na określoną liczbę dni. Są to pakiety 1-dniowe, 3-dniowe, 7-dniowe czy też 21-dniowe albo nawet 30-dniowe. Na szybką przedślubną dietę z pewnością sprawdzi się pakiet 3- lub 7-dniowy. W tym czasie zauważymy spadek wagi o kilka kilogramów, ale też poprawi się nasze samopoczucie i odporność organizmu. To bardzo cenne zwłaszcza w stresujących sytuacjach. Ta forma diety jest też bardzo wygodna. Dlaczego? Otóż do pakietu soków otrzymujemy szczegółowe wytyczne, ile soków pić dziennie i w jakich odstępach czasu.

Przyszła Panna Młoda, zajęta ślubnymi przygotowaniami nie musi więc dodatkowo zaprzątać sobie głowy przyrządzaniem dietetycznych dań – musi po prostu pamiętać, by zawsze mieć przy sobie soki i pić je o stałych porach. Dieta sokowa jest też w pełni bezpieczna dla zdrowia, a nawet korzystna dla niego. Sprawia, że mamy więcej energii, gdyż z naszego organizmu zostają usunięte zalegające toksyny, ponadto mijają problemy ze snem, z trawieniem i wypróżnianiem, a nawet migreny i alergie. Jak to możliwe? Wynika to głównie z faktu, w jaki sposób są przygotowywane soki oczyszczające.

Soki oczyszczające SportFOOD – najlepsze na detoks

Marka SportFOOD specjalizuje się w przygotowywaniu specjalnych soków oczyszczających oraz diet sokowych. Soki SportFOOD są w pełni naturalne, bogate w witaminy i minerały, a także cenny błonnik. Mają wyjątkowo intensywny smak i aromat. Ciekawe zestawienie owoców i warzyw sprawia, że każdy z nich smakuje zupełnie inaczej, ale równie interesująco i wybornie. SportFOOD do produkcji swoich soków wykorzystuje nowoczesną metodę tłoczenia na zimno ColdPress.

To właśnie w tym tkwi sekret wyjątkowości tych soków. Tłoczenie na zimno, w przeciwieństwie do tradycyjnego wyciskania soków, nie pozbawia owoców i warzyw witamin i innych cennych składników odżywczych. Dlatego są one tak pożywne, a po wypiciu jednej butelki czujemy się nasyceni i gotowi do działania. SportFOOD oferuje opisane wcześniej pakiety do detoksu sokowego, ale umożliwia też samodzielny dobór ilości i smaków soków. Soki można zamawiać na ich stronie internetowej www.sportfoodsoki.pl. Co ważne, sklep oferuje dostawę na terenie całej Polski w bardzo szybkim czasie.

detoks sokowy
Detoks sokowy dla dwojga to dobre rozwiązanie dla młodej pary. Fot. pxhere.

Czuj się dobrze w swoim ciele w najważniejszym dniu swojego życia!

Ślub rzeczywiście jest absolutnie wyjątkowym wydarzeniem, które przysparza zarówno mnóstwo szczęścia, jak i stresu i niepokoju. Aby tego dnia nie obawiać się o swój wygląd, każda Panna Młoda powinna wypróbować dietę sokową SportFOOD dla dwojga.

To gwarancja smukłej sylwetki i dobrego samopoczucia w najważniejszym dniu w życiu!

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *