Zmysłowo i romantycznie – suknie ślubne Zuhair Murad

suknie ślubne zuhair murad

Dla każdej panny młodej najważniejszym elementem ślubu jest suknia. Każda z nas chce mieć suknię wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju. Od nadmiaru propozycji potrafi zakręcić się w głowie. Każdy sezon rządzi się swoimi prawami. Jedno pozostaje bez zmian – suknie koronkowe, transparentne, zmysłowe. Od kilku już sezonów panuje swoisty boom na koronkowe i zwiewne suknie, które delikatnie otulają sylwetkę panny młodej. Od kilku już sezonów stawiamy na suknie muśnięte wiatrem, lekkie. Najpierw zakochaliśmy się w sukniach projektantki znanej jako Mira Zwillinger. Dziś miłością pałamy do nazwiska Zuhair Murad. 

Suknie ślubne z najnowszej kolekcji Zuhair Murad są równie zjawiskowe jak modele z poprzednich sezonów. W nowej linii znajdziemy głównie romantyczne koronki, hafty, kryształy oraz przezroczystości, które zmysłowo podkreślają figurę. Nie brakuje też motywów kwiatowych, które dodają całości wyjątkowego charakteru. Uwaga! W nowej kolekcji ślubnej Zuhair Murad znalazło się także miejsce na kombinezony ślubne. Są one świetną propozycją dla nowoczesnych panien młodych, które od tradycji wolą nowoczesne rozwiązania.

Ale nie tylko najnowsza kolekcja Zuhair Murad zasługuje na uwagę. Suknie z ubiegłych sezonów również idealnie wpisują się w obecne trendy. Jeśli tylko lubisz koronki i nie boisz się przezroczystości, powinnaś postawić na jedną z wielu przepięknych modeli. Do wyboru masz suknie z długim rękawem (prawdziwy hit ostatnich czasów), a także suknie z krótkim rękawem, hiszpańskim dekoltem oraz z gorsetową górą. Na szczególną uwagę zasługują suknie wyglądające jak papierowa wycinanka – idealne na ślub w stylu boho.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *