Modne atrakcje weselne cz.2

modne wesele 2017

Dziś wracamy do tematu weselnych atrakcji. Jak się okazuje smaczków ślubnych jest więcej niż się mogło wydawać. Myślę jednak, że ten ogrom pomysłów was nie przytłoczy, a jedynie zainspiruje. Pamiętajcie, że chcąc mieć piękny i modny ślub, wcale nie musicie sięgać po wszystkie atrakcje. Spokojnie możecie wybrać jedną, a konkretną. W końcu nie od dziś wiadomo, że mniej znaczy lepiej. Jedna lub dwie atrakcje będą nie lata frajdą dla gości. Zbyt duża ilość atrakcji może jedynie przytłoczyć. W końcu wasi goście będą chcieli też potańczyć i dobrze zjeść, a nie tylko brać udział w atrakcjach. Tak więc, czytajcie, inspirujcie się i wybierzcie coś dla siebie 😉

  1. Fotobudka

Fotobudka to hit ostatnich czasów. Szczerze mówiąc, na jakim weselu ostatnio bym nie była, na wszystkich gościła fotobudka. I bardzo dobrze, bo to świetna zabawa dla wszystkich gości – małych i dużych. Dzięki fotobudce weselni goście mogą uwiecznić weselną historię na własny sposób.

  1. Fajerwerki, confetti

Niesamowite emocje potrafią wywołać ogniste fajerwerki w bezpiecznych zestawach do samodzielnego odpalania! Zestawy wybuchowych confetti podczas pierwszego tańca to dodatkowy efekt oszałamiający publiczność.

  1. Występy artystyczne

Bardzo modne w ostatnim czasie stało się wynajmowanie artystów, którzy zabawiają gości przygotowanym występem. Mogą to być iluzjoniści, żonglerzy, cyrkowcy lub tancerze. Tu pole do kreatywności jest naprawdę ogromne. Byle wybrać tylko jednego artystę.

atrakcje weselne

  1. Słodki bufet

Jeszcze do niedawna atrakcją na każdym weselu był stragan ze swojskimi wędlinami i innymi wiejskimi rarytasami. Dziś na tapecie są kąciki wypełnione po brzegi łakociami. Wbrew pozorom, z takiego kącika nie są zadowolone wyłącznie dzieci. Słodkości podane w oryginalny sposób to nie lada frajda również dla dorosłych.

  1. Karaoke na weselu

A co powiecie na karaoke? To sprawdza się zawsze i wszędzie. Na weselu potrafi być prawdziwym hitem. Bo który z gości nie lubi sobie zaśpiewać jakiegoś szlagieru? Karaoke to doskonała zabawa, która będzie fajnym przerywnikiem we wspólnych tańcach i biesiadzie.

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *