Sposoby na płaski brzuch w dniu ślubu

jak mieć płaski brzuch w dniu ślubu

Każda z nas chce w dniu własnego ślubu wyglądać perfekcyjnie. Niestety, matka natura potrafi być bardzo złośliwa i albo zsyła na nas pryszcza giganta, albo serwuje wzdęcia. Nie da się ukryć, że i jedno i drugie potrafi spędzić sen z powiek i odebrać całą radość z uroczystości. O ile na pryszcza nie mamy większego wpływu, o tyle wzdęcia możemy kontrolować. Jeśli chcesz mieć płaski brzuch w dniu ślubu, zapoznaj się z poniższymi punktami i ściśle się ich trzymaj zarówno dzień przed uroczystością, jak również w godzinie zero.

  1. Niegazowana woda

Dzień przed ślubem oraz w dniu ślubu postaraj się zrezygnować z kawy i koniecznie unikaj napojów gazowanych. Zamiast nich pij niegazowaną wodę mineralną – samą lub z kilkoma kroplami cytryny. Niby banał, ale sprawdza się zawsze. Dodatkowo, odpowiednie nawilżenie wpłynie korzystnie na kondycję twojej skóry i cery. Dzięki wodzie twoja skóra będzie wyglądała świeżo i promiennie. Twój brzuch z kolei na pewno pozostanie płaski.

  1. Jedz często, ale mało

Dzień przed ślubem i w dniu ślubu rezygnujemy z głodówek. Musisz jeść, bo musisz mieć siłę. Pamiętaj tylko, aby się nie objadać, bo to mogłoby skończyć się wzdęciami. Małe porcje zjadane co 3-4 godziny dodadzą ci energii i sprawią, że nie będziesz czuła ssania w żołądku. Z kolei na twoim brzuchu nie będzie „ciąży spożywczej”.

  1. Jedz jabłka

Czujesz ssanie w brzuchu? Sięgnij po jabłko. Zawarty w nim błonnik zadba o prawidłową przemianę materii, a przy okazji pomoże usunąć zbędne złogi z jelit, dzięki czemu twój brzuch nie będzie wzdęty.

  1. Załóż bieliznę maskującą

Jeśli boisz się, że w trakcie wesela twój brzuch zamieni się w balonik, załóż pod suknię bieliznę korygującą. To sprytny trik, który pomoże pokonać przeciwnika. W zależności od fasonu sukienki, możesz wybrać modelujące figi lub gorset. To naprawdę działa!

  1. Prawidłowa postawa

Nie jest tajemnicą, że wyprostowana postawa bardzo wysmukla sylwetkę. Spięta pupa, ściągnięte łopatki – i od razu wyglądasz na kilka kilogramów mniej. Prostując się sprawiasz, że również twój brzuch wydaje się bardziej płaski. Spróbuj koniecznie. To nie takie trudne, a efekty są niesamowite!

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *