Weselny candy bar

słodki kącik na weselu

Była moda na wiejskie stoły i stoiska z owocami morza. Były też wege stragany. Od jakiegoś jednak czasu prym wiodą stoiska ze słodkościami, znane jako candy bar. Wbrew pozorom nie są one gratką wyłącznie dla dzieci, choć oczywiście najmłodsi uczestnicy wesela cieszą się na widok słodkich rarytasów najbardziej. Candy bary mają to do siebie, że wszystkie chwyty są tu dozwolone. Główne założenie tego typu kącika brzmi: ma być na bogato, a do tego słodko i jak najbardziej kolorowo! I co wy na to?

Rodem z Ameryki

Candy bary po raz pierwszy zagościły na weselach amerykańskich, aby następnie szturmem podbić serca weselników zza oceanu. Powoli więc ciasta zaczynają wędrować ze stołów, przy których zasiadają goście, do wspólnego kącika. Jeśli się postaramy i urządzimy candy bar z pomysłem, wówczas owy kącik może być główną atrakcją zabawy.

Candy bar z pomysłem

Zdecydowanie się na candy bar to jedno. Ważne jest również odpowiednie ogranie tego miejsca. Im bardziej pomysłowo, tym lepiej. I nie chodzi tu tylko o dobór słodyczy. Równie ważna jest przemyślana dekoracja candy baru. Styl i kolorystyka bufetu musi być dopasowana do motywu przewodniego wesela.

weselny candy bar

Żelki, cukierki i cała reszta

Słodki bufet daje ogromne pole do popisu. To jedna z tych atrakcji, która pozwala puścić wodze wyobraźni. W zależności od indywidualnych preferencji, można postawić na jeden rodzaj słodyczy, np. żelki (oczywiście w różnych smakach, kolorach i kształtach). Można też urządzić mini sklep z czekoladą i wówczas zaserwować czekoladowe rarytasy w rozmaitej odsłonie. Goście na pewno ucieszą się z czekoladowych pralin w różnych smakach. Fajną propozycją są też kąciki wypełnione ciastami i ciasteczkami, w tym lubianymi przez większość babeczkami oraz cake popsami, czyli ciastami w formie kulek nabitymi na patyczki. Fajnie prezentować się będą lizaki w rozmaitych formach i wielkościach. Tak naprawdę możliwości jest całe mnóstwo. Jeśli wybierzecie motyw przewodni candy baru (wesołe miasteczko, starodawna cukierenka, black&white), wówczas na pewno znajdziecie do niego odpowiednie słodkości.

candy bar inspiracje

słodki kącik na przyjęciu weselnym

romantyczny candy bar

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *